Ciekawe miejsca ze pięknymi kobietami

Woolf
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 19, 2013 2:23 pm
Kontakt:

Ciekawe miejsca ze pięknymi kobietami

Post autor: Woolf » śr cze 19, 2013 2:45 pm

Witam,
mam szczere pytanie do forumowiczów, czy znają jakieś miejsca w naszej pięknej ojczyźnie, gdzie można ciekawie, aktywnie spędzić czas- jakieś zabawy sporty, ośrodki sportowo-wypoczynkowe i gdzie zjeżdża się dużo młodych osób-( czyt. dużo młodych dziewcząt)?

Jestem młodym kawalerem, który teraz ciężko haruje za granicą :) i chciałbym podczas urlopu w Polsce się troszkę odprężyć, poznać kogoś miłego w interesującej aurze wakacji. Jadę z kolegą, tylko kompletnie nie wiem gdzie. W zasadzie mam czasem ochotę wyjechać przed siebie, byle gdzie z mojej zakichanej miejscowości, ale może z waszą pomocą poprzez wymianę doświadczeń uda mi się znaleźć ciekawą lokację.

Mieszkam 60 km na pd od Warszawy, więc morze, góry i inne skrajne punkty Polski odpadają głównie ze względu na czas, no chyba, że... przekonacie mnie że warto wszystko poświęcić jadąc w dane miejsce.

Punktem priorytetowym tak jak napisałem w temacie jest możliwość spotkania licznych zastępów dziewczyn, kobiet.
Proszę abyście wyrozumiale potraktowali moją wypowiedź, nie chodzi mi o agencje towarzyskie, Go-Go bary i tym podobne, raczej chodzi o klimat beztroski i poznawanie ludzi. Z góry odpowiadam, że nie jestem żadnym zboczeńcem, macho, lowelasem, po prostu mam ochotę na spontaniczną znajomość jako młody kawaler, a do Was mam prośbę o wskazanie mi miejsca, gdzie są na to duże szanse. Może macie jakieś miłe wspomnienia z wymian młodzieżowych i tym podobnych ( w miarę nieodległe ;) )

Planuję żeby wyjechać gdzieś na poniedziałek, wtorek za tydzień na dwa dni.
Pomożecie? :)

s_spa
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 08, 2013 7:07 am
Kontakt:

Re: Ciekawe miejsca ze pięknymi kobietami

Post autor: s_spa » czw cze 27, 2013 5:16 am

Samotne kobiety to chyba tylko w sanatoriach :) ale ta średnia wieku chyba za wysoka :P
Wybierz się do większego miasta i idź do dobrego kluby, dziewczyny zawsze lubią potańczyć

kaszuby
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 01, 2013 11:26 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe miejsca ze pięknymi kobietami

Post autor: kaszuby » wt lip 02, 2013 2:53 pm

Jaki konkretnie region Ciebie interesuje :)?

pasiak
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 17, 2013 7:23 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe miejsca ze pięknymi kobietami

Post autor: pasiak » czw lip 18, 2013 10:06 am

do Wilkas koło Mazur tam też robią wycieczki AZS

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 31 gości