Parkingi przy blokach ul.1 maja 35

grzegorz.k56
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 28, 2012 2:46 pm
Kontakt:

Parkingi przy blokach ul.1 maja 35

Post autor: grzegorz.k56 » pn maja 07, 2012 11:32 am

Wróciłem niedawno ze Szklarskiej Poręby. Udała się tylko pogoda i pobyt. Zakwaterowanie mieliśmy w bloku przy ul.1 maja 35. Nieświadomi wjechaliśmy na parking przy bloku 1 maja 35 b.(wspólnota mieszkaniowa) Zaparkowaliśmy samochodami( tylko tam było wolne miejsce). Gdy mieliśmy już bagaże w ręce z tego bloku wybiegł – nie wyszedł gość(jak się później okazało był to tzw. cieć i przywitał nas słowami cytuję:” Wypier....ać mi tu z tego parkingu ale to natychmiast, bo jak nie to zadzwonię po odpowiednie służby albo Policję. Chcieliście kapitalizmu to go macie.” Dalej było już tylko gorzej. Ten cieć to prostak i *** jakich mało. Cały czas nas straszył i traktował jak byśmy popełnili jakieś przestępstwo. Nie mówiąc już o widowni na balkonach i chodniku. Po takim „serdecznym przywitaniu” spakowaliśmy torby do samochodu i zaczęliśmy szukać następnego miejsca. Ku naszej uciesze znaleźliśmy. Samochody zaparkowaliśmy i wnieśliśmy bagaże do naszego lokum. Późnym wieczorem wyszliśmy na spacer aby odreagować zaistniałą sytuację. I wszystko byłoby ok.!! gdyby nie fakt, że musiałem zabrać coś z samochodu. W tym właśnie czasie nadjechała „właścicielka” żółtego Matiza i stwierdziła cytuję :” mam z tego miejsca natychmiast wyjechać, bo to jest jej miejsce gdzie stoję tu samochodem 30 lat”. Pragnie zaznaczyć, że był to już parking SM w Szklarskiej. W krótkim czasie zostaliśmy przywitani po raz drugi w „serdeczny sposób”. Przestroga dla wszystkich OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PARKINGI PRZY UL.1 MAJA 35.
PS. Przy okazji pozdrawiam i dziękujemy za miłą obsługę w Restauracji NIEBO w GĘBIE.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość