Pietrucha Pension Szklarska Poręba

alish

Pietrucha Pension Szklarska Poręba

Post autor: alish » pn sty 03, 2011 5:24 pm

Zdecydowanie odradzam ze względu na zachowanie właściciela!
Wróciłam z urlopu i zaczął do mnie wydzwaniać. Krzyczał i wyzywał od złodziei, gówniarzy itp. (a jesteśmy dorośli, mamy dorosłe dzieci), bo ukradliśmy jakąś miskę.
Jestem wzburzona, w ciągu godziny dostałam sms od właściciela, że miska była w szafce!
Zdecydowanie odradzam, gburowaty i niekulturalny!

TURYSTA Z POLSKI

Re: Pietrucha Pension Szklarska Poręba

Post autor: TURYSTA Z POLSKI » wt sty 04, 2011 10:40 am

jarowniez odradzam.Wlasciciel niech sie leczy.Nie tylko pani ma takie odczucia

Aga z ZG

Re: Pietrucha Pension Szklarska Poręba

Post autor: Aga z ZG » ndz lut 06, 2011 6:07 pm

ja sie nie mogę zgodzić z przedmówcami, gospodarz na 5 z plusem , mąż miał wypadek pod Jelenią to facet chciał po niego jechać...poza tym ciepło, czysto i spokojnie...czego chcieć więcej? te zakłamane komentarze piszą chyba zawistni konkurenci...jesteśmy w SP 4 rok z rzędu na feriach i jedno co zauważyliśmy to b.negatywne nastawienie na turystów...jade na szrenice jestem obsługiwana z łaską , zostawiam kase w sklepie czy w pubie i znów to samo , dobrze że jest jeszcze Pietrucha :) choć byliśmy tam tylko raz na pewno wrócimy :P

dragonfly
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 04, 2012 7:45 pm
Kontakt:

Re: Pietrucha Pension Szklarska Poręba

Post autor: dragonfly » pt maja 04, 2012 7:59 pm

Witam !
Właśnie wróciłam z wypoczynku u Pietruchy! Jestem wymagającą wczasowiczką, nie lubię być "robiona w bambuko" i powiem wszystkim szczerze, że gorąco polecam wypoczynek w tym miejscu. Dom jest bardzo czysty, pokoje wyglądają jakby wczoraj były odświeżane, łazienki krystalicznie czyste ! - SUPER- właściciel jest konkretną osobą, dba o swoją własność i również od wczasowiczów wymaga szanowania tego miejsca. Poza tym jest bezproblemowy, pomocny.. złego słowa nie można powiedzieć..
blisko do centrum- dla mnie nic dodać nić ująć.

reval
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:12 am
Kontakt:

Re: Pietrucha Pension Szklarska Poręba

Post autor: reval » pt maja 25, 2012 10:15 am

witam, spedzilismy tam weekend majowy i z reką na sercu moge polecic to miejsce

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości