Szklarska Poręba Sylwester niewypał

GolDi
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 01, 2011 12:43 pm
Kontakt:

Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: GolDi » sob sty 01, 2011 1:28 pm

Więc przejdę do sedna sprawy. Chodzi mi o sylwester 2010/2011, to naprawdę było beznadziejne. Żadnego zepołu, żadnej muzyki... nawet gdyby była puszczona z głośników, to byłoby coś. Większość ludzi szukało w Szklarskiej imprezy na świeżym powietrzu tak jak zawsze było co roku, a teraz? Śmiać mi się chce... No fakt pokaz był, ale sam pokaz, to bez sensu. W sylwestra 2009/2010 był pokaz i jakiś DJ było nawet ciekawie. Jeżeli burmistrz czy ktos z Rady Miasta czyta ten temat, to powinien wiedziec że było to beznadziejnie zorganizowane. Jeżeli oczywiście wogóle była jakaś organizacja, bo tego nie można porównać z imprezą w Jeleniej Górze czy Karpaczu. Zawsze jakoś była organizacja za czasów poprzedniej władzy miasta. A teraz podkreślam jeszcze raz, że było beznadziejnie. Mam taką nadzieję, że w nastepnym roku błędy zostana naprawione bo jeżeli nie, to Szklarska Poręba straci ludzi. Już nawet ludzie narzekają, że tutaj nic sie nie dzieje.

Dziękuję

zawiedziona

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: zawiedziona » pn sty 03, 2011 2:16 pm

Potwierdzam, sylwester w Szklarskiej to była porażka.

bla

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: bla » sob sty 08, 2011 10:46 pm

ludzie masa imprez była, zawiedzeni, że nie za friko? /trzeba było zapłacić parę dyszek i wejśc na jakiś fajny "bal", ja tam się super bawiłem!

GolDi
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 01, 2011 12:43 pm
Kontakt:

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: GolDi » ndz sty 09, 2011 11:30 am

Ja oczywiście, że byłem na balu sylwestrowym prywatnie, ale dużo ludzi pytało gdzie jest jakaś impreza na świeżym powietrzu. A tutaj, nic...

jola

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: jola » pn sty 10, 2011 9:52 am

Urzad Miasta wydał kupe kasy na inne inwestycje, które dłuzej posłuża miastu, wiec na sylwestra pewnie zabrakło. Mozna sobie bylo sprawdzic na stronie wczesniej czy sie cos odbywa, jesli to bylo priorytetem i pojechac na stok do Warszawy, tam z pewnoscia byla impreza "na rynku"

zawiedziona

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: zawiedziona » pn sty 10, 2011 12:57 pm

W Świeradowie też wydali kupe kasy na inne inwestycje, a mimo to zrobili super imprezę pod stokiem na Sylwestra. Można ?? Można, trzeba tylko chciec !!

czytający

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: czytający » pn sty 10, 2011 5:09 pm

Opowiem wam jakie zabawy były kiedyś.
Szło się pod górę na wyciąg ,bo tam impreza , a ulicą płynęła w dół rzeka ... pustych butelek ,którą co jakiś przedzielał wał z rozbitego szkła. Co chwilę robiłem przysiad albo inny unik by nie dostać odpaloną rakietą w łeb . Jak doszedłem na górę , to uwagę moją przykuwały namioty piwne .Piwsko się lało ...i gówniarze przed namiotem też . Co chwilę koło moich nóg pieprznęła jakaś petarda , im głośniejsza tym większa salwa śmiechu ludków ,którzy ją odpalali . Zachwycające !
A teraz najlepsze - każdy nagrzany imprezowicz wstawiał rakietę w śnieg wg swojego promilowego kąta nachylenia do Matki Ziemi ! Fajnie mieli ci co po nartach w ogóle nie zdjęli gogli , przynajmniej nie stracili oczu . Pod budką przykuł na moment moją uwagę młodzieniaszek ,który skończył grać hejnał. I co zrobić z pustą butelką , która zawadza teraz łapie ? Sru o asfalt ! Wszystkie cztery namioty łomoczą muzę na swój strój , a przed wejściem ślizgawka , bynajmniej nie z lodu . To efekt tego , że ktoś nie "doniósł " do Toy-Toya . Jest 4-ta rano , niedobitki opuszczają pole bitwy (czytaj imprezy) , wyją jak wygłodniałe wilki , ale powoli się rozchodzą .
After day .
Pracownicy z wyciągu kończą porządkowanie terenu , klną bo nie ma już miejsca na przyczepie na szkło i śmieci a muszą wyzbierać dokładnie bo tu dzieci się uczą szusów i przewracają .Cdn...

jola

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: jola » pn sty 10, 2011 6:00 pm

tak, a jakie to wielkie inwestycje pocznił Świeradów, bo jakos słychac nie było?

zawiedziona

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: zawiedziona » czw sty 13, 2011 9:40 am

A Szklarska jakie inwestycje poczyniła??? Bo w mieście jakoś nic widac nie było......może przez ten zalegający na chodnikach śnieg, może przez nieodśnieżone parkingi.... Szklarska stoi w miejscu i coraz częściej słychac negatywne opinie o tym mieście.Szkoda....

jola

Re: Szklarska Poręba Sylwester niewypał

Post autor: jola » czw sty 13, 2011 6:59 pm

chyba nie wiesz o czym mówisz kobieto, wyjechalas 1 raz na narty sobie ponarzekać, ciekawe czy u ciebie na wsi tez tak chodniki odsniezaja i snieg wywozą. Juz ludzie do reszty poglupieliscie na tych wyjazdach, myslicie , ze jak w jakims miescie zostawiacie 35zl za nocleg, to powinno byc bajkowo, po ulicach powinny chodzic wróżki, w Kamiennej plywac zlote rybki. Pamiętaj kobieto, ze wyjechałaś, ale wciąz jestes w Polsce, nawet prezydent Warszawy w tym roku mówiła, ze nie stać miasta na wywóz sniegu zewsząd, tylko usuwają zaległy śnieg z głównych arterii, wiec sie cudów w Szklarskiej z 7 tys mieszkanców nie spodziewaj. Tą kasę, co tu zostawiasz, to nie idzie ona prosto do miasta, tylko zaledwie pokrywa koszty funkcjonowania pensjonatów! Glówna droga E65 przez Szklarska nie nalezy do miasta.
A propos inwestycji - z pierwszych z brzegu - kanalizacja miasta - wiesz ile to kosztuje?, park miejski esplanada z alpine coaster, szlak waloński, magiczny szlak ducha gór, rzeźba ducha gór w centrum, przebudowa skweru radiowej trójki, no i nowy wyciąg, park dinozaurów, obchody 50 lecia miasta, promocja miasta w tv, 700 tys zł miasto wydało na remont szkód po sierpniowych powodziach, masa imprez, uruchomienie linii kolejowej do harrachova, mało????
Rozumiem, że się spodziewałaś podgrzewanych chodników, o jak mi przykro, że sie rozczarowałaś!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości