Karczma Walońska

Zniesmaczomy

Karczma Walońska

Post autor: Zniesmaczomy » czw maja 14, 2009 2:09 pm

Z taką chamską obługą nie spotkałem się nigdy i nigdzie w Polsce. Omijajcie ten przybytem szerokim łukiem, choć do muzeum warto z pewnością wstąpić, ale do karczmy- Nigdy Więcej.

justi

Re: Karczma Walońska

Post autor: justi » czw maja 14, 2009 7:52 pm

A na czym polegać miało chamsto obsługi?

gość

Re: Karczma Walońska

Post autor: gość » pt maja 15, 2009 7:44 pm

Bywałem w tej karczmie , ale wrażenia gościnności jak i smakowe życzyłbym sobie i Państwu w każdej odwiedzonej restauracji . Czekam więc i ja na opis zaistniałej sytuacji , bo ciekawość mnie wręcz zżera ... :shock:

też byłam

Re: Karczma Walońska

Post autor: też byłam » śr lip 29, 2009 1:31 am

Obsługa??? Zaszliśmy w godzinach przedpołudniowych, po sporej chwili pojawił sie jakiś skacowany jegomość, na grzeczne pytanie co poleca, coś odburknął niegrzecznie, zrezygnowaliśmy, i przy wyjściu zaczął nas obrażać, starczy, dzięki- również nie polecam

Wrocławiak

Re: Karczma Walońska

Post autor: Wrocławiak » śr lip 29, 2009 1:36 am

W najblizszym czasie wybieram się do Szklarskiej, ale po takich komentarzach,a cos mi wspominali znajomi o tym lokalu, pierdzielę tą karczmę.

Ciao- Ciao

Re: Karczma Walońska

Post autor: Ciao- Ciao » pt lip 31, 2009 9:09 am

Ludzie !!! Jak pakujesz do karczmy , to musisz wiedzieć że łyżki będą na łańcuchach , żebyś jej nie zapierniczył - bo to ma nazwę KARCZMA i obsługa ma burczeć i obrażać - bo to jest karczma . Nie wypisuj więcej pierdół , tylko wyciągnij kasę sknerusie i idź z rodziną do restauracji .
I nie zapomnij dać kelnerowi napiwku.

do ciao

Re: Karczma Walońska

Post autor: do ciao » sob sie 01, 2009 11:38 am

Karczma czy restaruracja, jakie to ma znaczenie. Czyli co, podziekuj za to, że mogłaś dostapić wizyty w karczmie Walońskiej, przeproś za to , że Cię obrazają, zapłać i spadaj... o nie,nie

q..

Re: Karczma Walońska

Post autor: q.. » pt wrz 11, 2009 7:25 pm

G.. nie zarcie, drogo i h.... Kelnerzy, zwłaszca jeden prostak i kacyk chamowaty cwaniaczek. Omijać

dar..

Re: Karczma Walońska

Post autor: dar.. » czw lis 19, 2009 12:50 am

Żarcia nawet nie dostąpiłam, pewnie ten prostak mi sie trafił nic nie potrafiąc polecić i gdy grzecznie zrezygnowałam z zamówienia wulgarnie mnie "pożegnał". Nie wierzycie to skorzystajcie. Ja szczerze odradzam tam wizyty.

Gość

Re: Karczma Walońska

Post autor: Gość » czw gru 03, 2009 6:33 pm

gdzie ta karczma się mieści?- przy jakiej ulicy? pytam w razie gdyby zmienili nazwę....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości