Kraków miejscem wartym zwiedzania?

mwisniewska79
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:55 am
Kontakt:

Kraków miejscem wartym zwiedzania?

Post autor: mwisniewska79 » czw mar 08, 2018 8:01 am

Cześć, witam Was wszystkich! Planuję w najbliższym czasie wyjazd do Krakowa w celach turystycznych. Z tego względu pragnę prosić Was o pomoc w wyrażeniu opinii na temat tego miejsca. Czy w stolicy Małopolski znajduje się cokolwiek co warto zwiedzić, doświadczyć lub zasmakować? Dotychczas znalazłam stronę http://www.bwkrakow.pl/nablogu/ ale nie jestem pewna czy zawarte na niej informacje są pokrywają się z rzeczywistością? Dajcie znać co o tym sądzicie?

Madzix3o5
Posty: 9
Rejestracja: pt mar 16, 2018 2:21 pm
Kontakt:

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

Post autor: Madzix3o5 » pt mar 23, 2018 2:20 pm

No cóż nie trzeba wiele, żeby zwiedzić Kraków. Rynek i okolice, zabytkowy kazimierz i podgórze. Jeśli masz więcej czasu można zwiedzić muzeum narodowe, czy podziemia rynku. :) Jeśli chcesz wyjechać w celach biznesowych zapoznać się z ciekawą ofertą :

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

Post autor: ekstra_Angelika » sob kwie 14, 2018 4:36 pm

Oczywiście, że jest miejscem wartym zobaczenia. Jest tu mnóstwo ciekawych miejsc z niesamowitą historią. Zawsze można odkryć coś nowego i ciekawego. Architektura jest niesamowita niektóre uliczki wręcz urzekają. Zdecydowanie warto umieścić to miejsce na czołowym miejscu listy miejsc w Polsce, które warto zobaczyć.

izakaczm93
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 30, 2018 3:31 pm
Kontakt:

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

Post autor: izakaczm93 » pn kwie 30, 2018 3:41 pm

Kraków jest pieknym miastem, niemniej jednak zawsze jak w ten rejon sie udaje brakuje mi na niego czasu:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości