Pensjonat Jaś i Małgosia w Szklarskiej

brygida
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 14, 2012 3:39 pm
Kontakt:

Pensjonat Jaś i Małgosia w Szklarskiej

Post autor: brygida » pn sie 27, 2012 5:16 pm

Odwiedzam Szklarską Porębę zawsze gdy pozwala mi na to czas. Lokalizacja miasteczka sprzyja mojej górskiej pasji. W związku z powyższym , mogę napisać kilka zdań na temat niektórych hoteli, pensjonatów, czy kwater prywatnych. Ostatnio miałam szczególną przyjemność, gościć w pensjonacie Jaś i Małgosia. Wraz kilkoma dorosłymi osobami i dzieckiem stwierdziliśmy: „Bardzo miła , młoda Pani , zawsze uśmiechnięta. Pan Krzysiu dowcipny, nieobojętny wobec gości, chętny do rozmowy. Gospodarze nastawieni na potrzeby gości. Lokalizacja – blisko tras wypadowych, wyciągu, centrum z górki niedaleko. Pensjonat – pokoje czyste, zadbane , tv, dvd, możliwość spędzania czasu poza pokojami np. w mini salonikach na piętrach. Czytając niektóre opinie dementuję plotki o zimnej wodzie. Łazienki czyste i funkcjonalne. Śniadania –szwedzki stół, punktualnie, obficie i smacznie. Oczywiście robione zawsze przez Pana Krzysia - :). Parking obszerny, stoliki przed pensjonatem i pod parasolami , basen- przy którym dodatkowo znajdują się leżaki. Pensjonat otwarty – godziny policyjnej brak. Głośno nie jest podczas wieczornych , wspólnych, zewnętrznych spotkań towarzyskich – a jak komuś przeszkadza to proponuję sanatorium. Ceny bardzo przyzwoite. Pozdrawiam Gospodarzy i do zobaczenia.”
Turyści z Góry

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości