Ośrodek olimp

tomaszek

Ośrodek olimp

Post autor: tomaszek » czw lip 23, 2009 11:40 am

Witam.
Chcę się wybrać do Domu Wczasowego Olimp. Niestety nigdzie nie znalazłem opini na jego temat. Mógłby ktoś mi pomóc?

Pozdrawiam
Tomaszek

ollaa84

Re: Ośrodek olimp

Post autor: ollaa84 » pt lip 24, 2009 2:48 pm

Witam ja również jadę do Ośrodka Olimp, wyjeżdżam w niedzielę wię narazie nic więcej nie mogę powiedzieć. A co do opinii to faktycznie ich brak.

Krokodyl1

Re: Ośrodek olimp

Post autor: Krokodyl1 » wt wrz 28, 2010 10:19 am

Witam,
Właśnie wróciłem z Ośrodka Olimp. Nie zgadzam się z powyższymi opiniami.
Pokoje są w standardzie dobrego hotelu 2**, bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Basen na miejscu – nieodpłatnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam!

Magda12

Re: Ośrodek olimp

Post autor: Magda12 » wt wrz 28, 2010 10:22 am

Jestem stałym klientem Ośrodka Olimp. Organizujemy tam konferencje. Jest to sprawdzone miejsce, z kompetentną obsługą i smaczną kuchnią. Organizacja każdego pobytu jest świetnie zaplanowana przez pracowników tego ośrodka. Polecam.

grażyna

Re: Ośrodek olimp

Post autor: grażyna » sob lut 19, 2011 5:43 pm

Byłam w Olimpie w sierpniu . Może wyposażenie pokoi nie jest doskonałe ale wyżywienie było super. Basen z ciepłą wodą i miła pani ratownik, było miło

izulinda
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 13, 2011 1:42 pm
Kontakt:

Re: Ośrodek olimp

Post autor: izulinda » wt wrz 13, 2011 1:49 pm

Witam
Ja też właśnie wróciłam z Olimpu w Szklarskiej.I było super.Jedzenie SUPER!!!!!
Pokoje w średnim standarcie,ale czyściutkie.Obsługa przemiła,grzeczna,chętna do pomocy.
Ośrodek w fajnym miejscu z dala od zgiełku centum.Basen i cała reszta SPA na najwyższym poziomie,aż się nie chce wracać do pokoju.Winda wozi gości bezszelestnie.Śmieci zabierane są z pokoju codziennie.
POLECAM!!!!!!
Pozdrowienia dla Pani Moniki z recepcji

Andzia
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 28, 2012 7:46 am
Kontakt:

Re: Ośrodek olimp

Post autor: Andzia » pn maja 28, 2012 8:23 am

Właśnie żona z Jaśkiem wrócili z tygodniowego pobytu. Żona wypoczęta - a to najważniejsze, Jasiek zadowolony (ciągle nawija o pani ratowniczce Kasi - pozdrawiamy Kasię!). Jedzonko domowe, smaczne, śniadania w bufecie - urozmaicone (ja nie jadłem, ale żonka chwli i każe tak własnie opisać).
Położenię oceniam na piątkę. Skrótem przez lasek i jesteście w mieście. Blisko do wodospadu Szklarki, muzeum ziemi, w góry na spacerek. Standard pokoi jest okey za taką cenę. Z tego co widziałem W części pokojach stare okna.
Ośrodek będziemy polecac znajomym, szczególnie tym dzieciatym:) Rodzinka ze Szczecina

turysci
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 04, 2013 1:38 pm
Kontakt:

Re: Ośrodek olimp

Post autor: turysci » śr gru 04, 2013 1:40 pm

Nie polecam!!! Wykupiłam z narzeczonym 4 noclegi w obiekcie "Olimp".
Minusy : Pokój z czasów PRL, mały, ciemny, zawilgocony, brudne ściany, materac z żółtymi plamami i zaciekami, raczej wiadomo z jakiej przyczyny, łazienka czysta, ale wymaga remontu. Zapowietrzone grzejniki oraz przeciekający zlew
3 noce z rzedu nieprzespane, z powodu grupy panów urządzających codzienne libacje(krzyki, hałasy, bójki). Reklamowaliśmy standard pokoju oraz zgłaszaliśmy hałaśliwych współlokatorów niestety bez rezultatu.Sprzątaczki wchodzą bez pytania, bez pukania kwitując to słowami: Myślałam, że nikogo nie ma... Woda w basenie z dużą ilością chloru, tak dużą że wypala skóre.
Plusy : to lokalizacja i sauna, możliwość skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych oczywiście za dodatkową opłatą

Podsumowując: W tej cenie inne obiekty w Szklarskiej Porębie z pewnością zaoferują Państwu komfortowe warunki pobytu, pokoje w których można wypocząć , miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę, której w obiekcie Oilmp Państwo nie znajdą . Informację tą podaję jako ostrzeżenie dla turystów. Pozdrawiam serdecznie

Koloredo
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 08, 2013 12:05 pm
Kontakt:

Re: Ośrodek olimp

Post autor: Koloredo » czw sty 09, 2014 9:06 am

Ja także polecam, wszystko bardzo fajnie tam funkcjonuje. Każdy kto tam pojedzie będzie zadowolony.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości