szukam pokoju

malgosia

szukam pokoju

Post autor: malgosia » czw mar 18, 2010 3:58 pm

szukam pokoju 2 osobowego od 30 kwietnia do 3lub 4 maja .Wiadomość prosze na :malgosiaaaa@vp.pl

gość

Re: szukam pokoju

Post autor: gość » pt mar 19, 2010 5:02 pm

To telefon w rękę i dzwonić.kawę na ławę - to w restauracji

gość 2

Re: szukam pokoju

Post autor: gość 2 » pt mar 19, 2010 6:52 pm

gość - każdy normalny tak właśnie by zrobił. Każdy normalny! Ale czy każdy musi być normalny?

Fora to piękna rzecz - wchodzisz, nie czytasz tego co było wcześniej (bo ci się nie chce, albo nie masz na to czasu), po prostu pytasz i już. Bo to ty jesteś tu najważniejszy.

No i racja - pytacz jest najważniejszy! Jak ktoś wie i chce odpowiedzieć to odpowiada, a nie - to nie odpowiada i idzie na piwo. Czyli morda w kubeł.

Szlag mnie trafia kiedy czytam odpowiedzi w stylu takim jak tu, albo: "użyj opcji "szukaj"", albo "było już 1000 razy na forum". Po co to pieprzenie, komu w czym ono pomoże?

Ech, szkoda słów.

Małgosiu, a tak w ogóle, to rzewczywiście - weź telefon w rękę i dzwoń. :-) Internet jest dobry, ale nie do wszystkiego. ;-) Ja tak zrobiłem i w końcu znalazłem fantastyczne miejsce. Gospodarze, warunki, cena, wyżywienie, widok z tarasu i balkonów, no po prostu raj w Szklarskiej. Spoko, nie powiem gdzie to jest, bo w przyszłym roku też tam chcę pojechać.

Miła Pani (G.) wraz z małżonkiem, ale Pani wie, że ja o Pani mówię - no nie...?

Gość 2 (J.)

gość

Re: szukam pokoju

Post autor: gość » pt mar 19, 2010 7:59 pm

gość 2 pisze:gość - każdy normalny tak właśnie by zrobił. Każdy normalny! Ale czy każdy musi być normalny?

Fora to piękna rzecz - wchodzisz, nie czytasz tego co było wcześniej (bo ci się nie chce, albo nie masz na to czasu), po prostu pytasz i już. Bo to ty jesteś tu najważniejszy.

No i racja - pytacz jest najważniejszy! Jak ktoś wie i chce odpowiedzieć to odpowiada, a nie - to nie odpowiada i idzie na piwo. Czyli morda w kubeł.

Szlag mnie trafia kiedy czytam odpowiedzi w stylu takim jak tu, albo: "użyj opcji "szukaj"", albo "było już 1000 razy na forum". Po co to pieprzenie, komu w czym ono pomoże?

Ech, szkoda słów.

Gościu 2 podpucha się udała.Szkoda się denerwować bo to szkodzi na zdrowie.Pozdrawiam

Małgosiu, a tak w ogóle, to rzewczywiście - weź telefon w rękę i dzwoń. :-) Internet jest dobry, ale nie do wszystkiego. ;-) Ja tak zrobiłem i w końcu znalazłem fantastyczne miejsce. Gospodarze, warunki, cena, wyżywienie, widok z tarasu i balkonów, no po prostu raj w Szklarskiej. Spoko, nie powiem gdzie to jest, bo w przyszłym roku też tam chcę pojechać.

Miła Pani (G.) wraz z małżonkiem, ale Pani wie, że ja o Pani mówię - no nie...?

Gość 2 (J.)

Jan

Re: szukam pokoju

Post autor: Jan » sob mar 20, 2010 8:29 am

Dobra rada,jak szukać pokoi. Ja tak zrobiłem i trafiłem w 10 - kę. Przejrzyj oferty w internecie. Wybierz odpowiadający Ci standard, spisz nazwę ośrodków, które Ci odpowiadają,a potem szukaj w googlach wpisując nazwy. Odrzuć te, które mają wykasowane księgi gości,zainteresuj się tymi z pozytywnymi opiniami.Zwróć uwagę na częstotliwość wpisów. Goście najczęściej zwracają uwagę na dobrą atmosferę, jedzenie, czystość, zaangażowanie właścicieli i.t.p. Po takiej selekcji zostanie ci niewiele ofert, które Cię naprawdę zainteresują. I wtedy zadzwoń w te miejsca. Niech Twoja decyzja będzie przemyślana. W końcu spędzisz tam urlop na który czekałeś cały rok. Szukanie na chybił trafił często się nie opłaca

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości