Święta Wielkanocne-Koszmar

Elżbieta Zawadzka/Gdańsk/

Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: Elżbieta Zawadzka/Gdańsk/ » czw kwie 16, 2009 10:30 am

Wybrałam się z rodziną/mąż i dwoje dzieci 14i16lat/do Szklarskiej Por.Chcieliśmy spędzić Świeta w pensjonacie.Pensjonat wspaniały,gospodarze cudowni.Powinniśmy byc szczęśliwi,że tak trafiliśmy.Niestety nie udało się bo;spokój i cisze od rana do wieczora zakłócały nam dzieci innych gości.Zaczęło się już pierwszego dnia pobytu./nie było to w przypadku jednej rodziny ale czterech! .Ogólem 8-ro rozwydrzonych,wrzeszczących,latajacych po całym obiekcie niepilnowanych i właściwie puszczanych samopas 3-9 latków.Młodsze wrzeszczały noc i dzień.Śniadanie Wielkanocne;dzieciaki latają,wrzeszczą,jeżdżą po jadalni samochodzikami,rozlewają co sie da po stołach i dywanach.Rodzice nie reaguja bo jedzą.Obsługa i właścicielka zagryzaja zęby i usiłują niesmiało żywioł powstrzymać.Ulga do obiadokolacji i powtórka z rozrywki.I tak przez trzy dni.W miedzy czasie jedna z mamuś wystawiła na korytarz reklamówkę z.....okazało się z czym po trzech dniach jak juz tak śmierdziało,że wytrzymac nie mozna było bo były w niej zafajdane pampersy.Daleko miała do śmietnika.2m.od budynku.Reklamówka stała pod jej drzwiami !!!Było jeszcze wiele innych zdarzeń ale już na samo wspomnienie,odechciewa mi sie pisac.
Jedno wiem na pewno nie spędzę już nigdy żadnych Świąt po za domem !!!

Magda Tarasek

Re: Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: Magda Tarasek » sob kwie 18, 2009 11:45 am

Zgadzam się z Panią .Urlopy tam gdzie przebywają matki dziećmi staje się koszmarem dla szukających odpoczynku,spokoju i odprężenia.Ja też spędziłam i przezyłam koszmar na urlopie.Mam wrażenie,że młode matki nie dają sobie zupełnie rady w wychowaniu swoich dzieci.Nie mam nic przeciwko dzieciom ale poskromić je czasami trzeba.Rzeczywiście wrzeszczący dzieciak od rana do wieczora to koszmar.A mamusia i tatuś nie reagujący na to,to jeszcze większy koszmar.Wychowałam swoje dzieci i nie widzę powodu aby teraz na urlopie uzerać się z cudzymi.Chyba powinny powstać ośrodki w których zapewniono by spokój ,nie przyjmując dzieci do lat powieddzmy dziesięciu.Są ośrodki które nie przyjmują psów wszelkiej maści to niech powstaną i te bezdzietne.Urlop wtedy będzie wspaniały :D

bla

Re: Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: bla » pt mar 05, 2010 2:32 pm

Wybierając się na urlop należy się liczyć z brakiem spokoju! Ciszę można znaleźć w lesie!

blabla

Re: Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: blabla » sob mar 06, 2010 12:26 am

bla pisze:Wybierając się na urlop należy się liczyć z brakiem spokoju! Ciszę można znaleźć w lesie!
Intaresująca teoria. A co będzie z tym spokojem jeśli ktoś wybierze się na urlop do lasu?

:shock:

blablabla

Re: Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: blablabla » sob mar 06, 2010 9:20 am

blabla pisze:
bla pisze:Wybierając się na urlop należy się liczyć z brakiem spokoju! Ciszę można znaleźć w lesie!
Intaresująca teoria. A co będzie z tym spokojem jeśli ktoś wybierze się na urlop do lasu?

:shock:
Zza krzaczka wyskoczy mały Winnetou a za drzewka czterej pancerni i trzy psy.
Przechadzająca się obok Marusia- mamusia nawet nie drgnie bo przecież las i można robić co się komu żywnie podoba.
Nie wspominam już o batmanach, załodze jakiejś tam i bardziej współczesnych ulubieńcach naszych milusińskich( ?)

Zyggi

Re: Święta Wielkanocne-Koszmar

Post autor: Zyggi » ndz mar 07, 2010 9:49 pm

bla pisze:Wybierając się na urlop należy się liczyć z brakiem spokoju! Ciszę można znaleźć w lesie!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
... nie tylko , bo ciszy można również poszukać w Encyklopedii Powszechnej ... pod literą "ce".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości