Willa nad Potokiem Barcinek

zatroskany

Re: Willa nad Potokiem Barcinek

Post autor: zatroskany » śr sty 19, 2011 10:06 am

Przestrzegam wszystkich chętnych do spędzania urlopu w tym miejscu. Jestem mieszkańcem tej uroczej wioseczki nieopodal Jeleniaj Góry (11km) do Szklarskiej Poręby tak naprawdę jaet 22km jak zna się okoliczne wioski aby wiedzieć jak sobie skrócić drodę a jak ich nie znasz to wyjdzie ponad 30km, do karpacza około 40km, itd. wystarczy sprawdzić na mapie nawet w lini prostej nie me tego co sugerują włwściciele tego obiektu. to jest jedna z wielu nieścisłości które są zamieszczone na ich stronach ogłoszeniowych. Owszem wioska Barcinek jest bardzo urokliwa i ma szczególny mikroklimat, rzeczewiście istniało tu sanatorium gruźlicze. Ja tylko chcę przestrzec przed problememi z właścicielami tego obiektu.Niestety u nas w Polsce nie me prawa zakazującego prowadzenie tego typu działalnaści osobom kóre mają problemy zdrowotne na tle lekko mówiąc nerwowtm potwierdzone na piśmie, a szkoda.Wszyscy mieszkańcy wiedzą o tym stanie aczkolwiek trudno jest poinformować osoby przybywające do tego miejsca nie narażając się na niebezpieczęstwo, ów pan wielokratnie mieży z broni ( podejrzewamy że z wietrówki)do ludzi i zwieżąt, wielokratnie strzelał w kierunku kór u sąsiadów itp. owszem wzywana była za każdym razem policja niestety z powodu stanu adrowia tego pana policja jest bezsilna , brak prawa jazdy nigdy nie przeszkadzało mu w jeżdzeniu samochodem. To prawda że wszystkie romonty , i przedudowy ten pan zrobił sobie ma koszt podwykonawców, i ci biedni ludzie nawet nie mają szans na odzyskanie swoich ciężko zarobionech pieniędzy . Kilka do kilkunastu razy do roku jest tam wzywana policja z różnych powodów, ostatnio częsciej z powodów wczasowiczów tam przebywających. Nie powiem bo na początku ci państwo są bardzo mili i uprzejmi, ale to jest tylko pirewsze wrażenie. Wszyscy chętni chcący odwiedzić to miejsce niech sprawdzą inne opinie, niech się zastanowią nad nieścisłościami.Pisząc te informacje nie chcę nikogo skrzywdzić , ale polskie prawo jest w tym przypadku absolutnie bezsilne, co powoduje pewne potencjalne zagrożenia , dla waszych nerwów przedewszystkim.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości