Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Gość

Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: Gość » pt lip 10, 2009 6:26 am

Ostrzegam wszystkich szukających noclegu w Szklarskiej Porębie przed noclegiem w Śnieżynce na ul. Armi Czerwonej 12. Właściciele to oszuści, każą płacic za usługi które nie zostały zrealizowane. Pozdrawiam.

justa

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: justa » sob lip 11, 2009 7:16 am

A może jakieś szczegóły, aby czytający mógł sam osądzić sprawę?

hahaha

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: hahaha » śr lip 15, 2009 11:25 am

Pewnie chodzi o to że goście 3 miesiące wcześniej zrobili rezerwację a podczas pobytu chcieli się wcześniej zerwać i musieli za zapłacić za niewykorzystane dni! Przecież to normalne... -dlaczego właściciele pensjonatu mają być stratni bo komuś się odwidziało przebywanie w pensjonacie...

wolf

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: wolf » śr lip 15, 2009 8:55 pm

pewnie się okazało że gość się nastawił że będzie sauna,basen, jedzenie all inclusive i parę jeszcze innych rzeczy. myślał że to wszystko będzie za 50 zł a jak przyjechał to nie dość że tego nie ma to jeszcze 1,85 klimatyczne. no i czuje się oszukany

ennia

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: ennia » pn maja 10, 2010 6:11 pm

ja tam byłam i mi się :D podobało :):0 gospodarz był bardzo miły

mama

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: mama » czw gru 30, 2010 3:49 pm

Wiesz czasami są takie sytuację w życiu że trzeba opuścić wcześniej pensjonat np. śmierć bliskiej osoby i co?????????? tez mi powiesz że odwidziało mi się przebywać w pensjonacie ......... Wy górale musicie się jeszcze duuuużo nauczyć

ja

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: ja » czw gru 30, 2010 4:42 pm

Kobieto jacy górale? Ty tez się musisz jeszcze wiele nauczyć.. geografii

czytający

Re: Śnieżynka, ul. Armii Czerwonej

Post autor: czytający » czw gru 30, 2010 8:01 pm

Do "gość" . Trzeba rozwinąć temat , a nie jednym krótkim zdaniem załatwić opinię pensjonatowi . Może było chlańsko , głośne zachowanie i właściciel się w...rwił ??? Albo coś innego ? Tak myślę. :cry:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości