Villa Collis świetna lokalizacja

annakowalska
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 20, 2018 12:51 pm
Kontakt:

Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: annakowalska » czw mar 22, 2018 9:42 am

Szukałam miejsca, w którym da się odpocząć, nie będzie wielkich tłumów, ale jednocześnie pozwoli na zwiedzanie. Villa Collis w Bieszczadach (Olchowiec). Bieszczady i Solina oczywiście łaziliśmy. Zaletą jest też niewielka odległość od granic. Tylko 55 km na Słowację . Sam obiekt też bajeczny. Co rano kawa na tarasie z widokiem na góry. Jeden dzień lało jak z wiadra to relaksowałam się w SPA, było super.

maleństwo
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 20, 2018 6:56 am
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: maleństwo » pn mar 26, 2018 10:01 am

Gdzie to jest? Z dziećmi można? Jakie warunki i jedzonko?

Podrozniczka75
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 19, 2018 11:21 am
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: Podrozniczka75 » pn mar 26, 2018 10:11 am

Witaj Anna! Wpisałam sobie z ciekawości nazwę Hotelu w google i rzeczywiście fajnie to wygląda, szukamy miejsca na letni wypad z rodziną :) Na razie trwa debata czy góry czy morze ale, kto wie może jak zobaczą ten obiekt to Bieszczady wygrają ;)

Gosława
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 28, 2018 5:30 pm
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: Gosława » śr mar 28, 2018 6:44 pm

Podróżniczko! To oczywiste, że Bieszczady wygrają! :P
Ja, będąc jeszcze nastolatką pojechałam pierwszy raz nad Solinę i się zakochałam! Różnorodność widoków i przyrody jest tam ogromna. Pojechałam raz, niby tylko na dwa tygodnie a potem nie mogłam się doczekać, kiedy tam wrócę i wracałam co roku. To jest niesamowite, góry, lasy i woda bardzo blisko siebie... Naprawdę warto jechać, będziecie zachwyceni!
U mnie niestety musiała nastąpić dość długa przerwa w podróżowaniu, ale teraz po latach wracam znowu w Bieszczady - Już nie mogę się doczekać!
I powiem, że jak Bieszczady, to koniecznie gdzieś nad Soliną!
Niestety dowiedziałam się, że ośrodek, do którego jeździłam w młodości już nie istnieje i tak trafiłam na to forum by znaleźć dobrą miejscówkę. :D
Zaciekawiło mnie to miejsce, o którym wspomniała Anna i podobnie jak Ty zaczęłam szperać w Google...
Już wchodząc na stronę Villi można krzyknąć - WOW! Co za czad! Rzeczywiście robi wrażenie... Chyba ciężko będzie znaleźć w Bieszczadach jakiś podobny kurort hotelowy... Jak patrzę na zdjęcia Villi, to wszystko wygląda tam bajecznie i tak megaluksusowo :) Anna, jeśli możesz napisz w wolnej chwili jak było w Spa? Może korzystałaś z jakichś zabiegów, których nie ma nigdzie indziej a są tylko tam? będę wdzięczna również za informacje, co polecasz tam dla dorosłych i co dla dzieci. Te motorówki, o których piszą na stronie są dostępne dla każdego? To byłaby super zabawa dla męża ;-) Mnie jeszcze kusi ta kawa na tarasie z widokiem ma góry i to, że blisko na słowackie piwo! : D Z niecierpliwością czekam na odpowiedź Anny i nie tylko :) Pozdrawiam Was dziewczyny!

Podrozniczka75
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 19, 2018 11:21 am
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: Podrozniczka75 » czw mar 29, 2018 5:46 am

Gosława, no nie wiem czy wygrają bo ja obstawiam jednak morze ;) Zobaczymy jeszcze, ale "pchlim targiem" najwyżej ja nie będę wychodziła ze SPA, a cała reszta niech robi co chce (nudzić się na pewno nie będą) :mrgreen: Jeden warunek: musi być wykupiony all inclusive! :D

Zuza
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 19, 2018 7:52 pm
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: Zuza » śr kwie 04, 2018 8:55 am

Witajcie, od dawna moim marzeniem było zobaczyć Bieszczady. Piękny zakątek naszego Kraju. Kto tam jeszcze nie był, to nie wie co traci. Spędziłam tam niezapomniane chwile. Obiekt Collis jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mają plac zabaw z basenem, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę, w piłkę nożną, są huśtawki, trampolina, mogą jeździć na rowerach. Nie sposób wymienić wszystkiego. Ja lubiłam spędzać czas na plaży, która jest na prywatnym terenie Hotelu i tylko goście mogą tam przebywać. Pływanie jachtem po zalewie solińskim i te piękne widoki. Żal było stamtąd wyjeżdżać. Z pewnością tam wrócę. Jest to wspaniałe miejsce do odpoczynku.

jolanta2000
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 20, 2018 10:02 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: jolanta2000 » śr kwie 04, 2018 11:44 am

Witajcie :lol:
tez szukam fajnego miejsca na zregenerowanie się. Zmęczenie już mi daje tak w kość, że chwila relaksu przydała by się bardzo. Sam hotel robi ogromne wrażenie 8-) a odrobina luksusu należy się przecież każdemu :roll: Pomyślimy, zobaczymy :?:
Puki co wybrałam: kierunek Bieszczady

Podrozniczka75
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 19, 2018 11:21 am
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: Podrozniczka75 » czw kwie 05, 2018 11:52 am

No i Villa Collis wygrała, jedziemy!! All Inclusive wykupiony więc ja na pewno nie będę narzekać i może jednak przekonam sie do tych gór :lol:

daria-kkk@o2.pl
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 20, 2018 12:59 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: daria-kkk@o2.pl » pn kwie 09, 2018 9:12 am

Niedawno wróciłam z hotelu Villa Collis w Bieszczadach bardzo polecam te malownicze tereny. Jest dużo możliwości aktywnego wypoczynku, relaksu na świeżym powietrzu. Chwilę tam spędzone pozwoliły mi zregenerować siły do dalszej pracy.

MagdaBula
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 06, 2018 11:34 am
Kontakt:

Re: Villa Collis świetna lokalizacja

Post autor: MagdaBula » wt kwie 10, 2018 9:20 am

A jakie są atrakcje dla dzieci? Jakieś atrakcje?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości