Podróżowanie camperem

Gizmo
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 05, 2013 2:20 pm
Kontakt:

Podróżowanie camperem

Post autor: Gizmo » czw gru 05, 2013 2:21 pm

Witam,
Chciałbym żeby Was wszystkich nie spotykało tyle nieprzyjemnych sytuacji podczas wynajmowania czy oddawania już campera. Jak zapewne zdajecie sobie sprawę, to jest branie na siebie odpowiedzialności i mimo, że nie zrobi się nic złego z autem to właściciele często znajdują jakieś wady ukryte (o których nie byliśmy poinformowani) i szukając winowajcy wskazują na nas, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi opłatami. Coś takiego miałem dwa razy. W tym roku postanowiłem po raz ostatni sprawdzić już trzecią firmę, czy sytuacja się powtórzy. Oglądałem dokładnie ze znajomymi, zajrzeliśmy dosłownie wszędzie i nic nie znaleźliśmy. Firma sama zadeklarowała, że są uszkodzone drzwiczki i za to nie będziemy rozliczani. Bardzo mile nastawieni ludzie i widać, że znają się na rzeczy i nie szukają dziury w całym jak to robi większość. W mieliśmy wycieczkę taką jak planowaliśmy... 3 lata temu. Z czystym sumieniem podsyłam Wam linka. Więcej informacji o cenach i planowanych podróżach znajdziecie na stronie http://www.rentur.pl/

szklany
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 02, 2013 11:49 am
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: szklany » czw gru 12, 2013 10:30 am

Raz byłem na wyjeździe camperem i nigdy więcej. Wolę przeciętny nocleg w czystym pensjonacie niż spanie w najbardziej luksusowym camperze. I do tego jedzie się nim tak strasznie dłuuuuggooo do celu.

Koloredo
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 08, 2013 12:05 pm
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: Koloredo » czw sty 09, 2014 8:34 am

Także nie polecam podróży tym środkiem lokomocji. Dużo lepszym wyjściem jest wynajęcie pokoju.

vivus
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 04, 2014 12:54 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: vivus » pn sty 13, 2014 6:05 pm

I właśnie uważam, że lepiej jest zainwestować we własny camper jeśli chce się cyklicznie co roku z niego korzystać, a wynajmowanie to pewne ryzyko.

bartoszrompala
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 10, 2014 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: bartoszrompala » wt sty 14, 2014 8:27 pm

zależy kto co lubi, ja też nie jestem za camperem wole dostać się jak najszybciej na miejsce i skorzystać z dobrego apartementu :)

nina_ky
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 04, 2014 12:26 pm
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: nina_ky » sob lut 15, 2014 9:56 am

Też nigdy nie przepadałam za tym sposobem podróżowania

resonali
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 20, 2014 11:43 am
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: resonali » czw lut 20, 2014 12:03 pm

Myśłę, że podróż camperem to jednak wygoda i komfort. Mieć zawsze przy sobie domek, to dobra sprawa. Jednak raczej wolałbym mieć swój własny, niż wynajmować.

nina_ky
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 04, 2014 12:26 pm
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: nina_ky » wt lut 25, 2014 8:39 am

To już trzeba lubić pewne niewygody z tym związane :P

barytrea
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 25, 2014 3:35 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: barytrea » śr lut 26, 2014 2:25 pm

Podróżowanie camperem ma swój urok, jak również podróżowanie tradycyjne z szukaniem noclegu w miejscu, do którego się dociera :)

szklany
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 02, 2013 11:49 am
Kontakt:

Re: Podróżowanie camperem

Post autor: szklany » czw mar 06, 2014 12:25 pm

Może i ma urok, ale nie na polskich drogach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości