CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

jac58
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 14, 2013 7:20 pm
Kontakt:

CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: jac58 » czw mar 14, 2013 7:27 pm

CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło), Szklarska Poręba, ul. 1 Maja
Omijać szerokim łukiem. Tak paskudnego jedzenia jeszcze nigdzie nie spotkałem
Ohydne w smaku, mało ciepłe (chłodne), tłuste i bez smaku

Johny
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 19, 2013 5:53 am
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: Johny » pn sie 19, 2013 6:13 am

jac58 pisze:CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło), Szklarska Poręba, ul. 1 Maja
Omijać szerokim łukiem. Tak paskudnego jedzenia jeszcze nigdzie nie spotkałem
Ohydne w smaku, mało ciepłe (chłodne), tłuste i bez smaku
Jakaś bzdura, chyba konkurencja tego górala pisze takie brednie.

Mieszkam w Szklarskiej, pierwszy raz poszedłem do chaty ducha górna na nasza rocznice ślubu, zrobiłem rezerwację telefoniczną.
Lokal ma swój styl, z tego co wiem to wszystkie rzeźby w tym lokalu są pomysłem gospodarza i ręcznie wykonywane przez prawdziwego rzeźbiarza.
stół specjalnie dla nas został pięknie udekorowany ( wysypany płatkami róż) na stołach ustawione wazony z różami. Jedzenie: na przystawkę dostaliśmy przepyszne oscypki grilowane z żurawiną ( z tegoco się dowiedziałem to są prawdziwe sprowadzane oscypki a nie jakieś podróby). Potem zupa grzybowa z konkretną ilością grzybów, na główne danie dostaliśmy wielki talerz, półmisek z kotletami, pierogami itd. Pycha. Wszystko świerze i pachnące.
Mieszkam tujuż 20 lat i czasami chodzimi do restauracji, ale niewiele jest restauracji tak przyjemnych, czystych i z duszą a do tego z super jedzenie. Po naszej rocznicy jeszcze wiele razy byliśmy w "chacie ducha gór" kosztują kolejnych potraw takich jak szaszłyk - gigant, placek po węgiersku, kucharz staje na wysokości zadania bo za każdym razem jest przepysznie.
Jak ktośszuka małych porcji na fikuśnych talerzach to nie w tymmiejscu, w tym lokalu dają konkretne jedzenie dla prawdziwych wędrowców.
Sami spróbujcie bo bardzo polecam.

Koloredo
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 08, 2013 12:05 pm
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: Koloredo » wt wrz 17, 2013 10:50 am

także polecam, jedzenie bardzo smaczne, nie wiem gdzie osoba krytukująca jadła, ale na pewno nie w miejscu, które opisuje.

waskorr
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 16, 2015 5:41 pm
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: waskorr » wt lip 21, 2015 6:44 am

A więcej o nich opinii?

Misiabella
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 21, 2015 12:21 pm
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: Misiabella » śr paź 21, 2015 12:24 pm

Jedzenie smaczne, obsługa bez zarzutu i klimat fajny nie ma się do czego przyczepić.

topbestb
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 04, 2023 8:21 am
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: topbestb » śr sty 04, 2023 8:28 am

The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!

Franek44
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 08, 2023 12:02 pm
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: Franek44 » śr mar 08, 2023 12:05 pm

Według mnie warto się tam wybrać. Jest to ciekawe miejsce z ciekawą przeszłoscią.

Renataturysta
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 17, 2023 5:25 pm
Kontakt:

Re: CHATA DUCHA GÓR (swojskie jadło)

Post autor: Renataturysta » wt paź 17, 2023 5:34 pm

Bardzo polecam Restaurację U ducha gór. Wspaniałe jedzenie w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa. Fajny górski klimat. Ten negatywny wpis to na 100% konkurencja!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość