Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

jaco102
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 22, 2013 7:12 pm
Kontakt:

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: jaco102 » pt lut 22, 2013 7:27 pm

Nie polecam.Właściciel oszczędzał na ogrzewaniu w nocy i w dzień zimno.Po powrocie do domu dzieci były chore.

kamilla20
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 20, 2014 7:32 pm
Kontakt:

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: kamilla20 » pt cze 20, 2014 7:43 pm

Witam..
Ja osobiście byłam w Domu Pod Lasem już 3 razy i jestem bardzo zadowolona nawet za niecały miesiąc jadę znów..
I bzdura jest to że jest tam zimno czy leci brązowa woda może akurat państwu trafili na awaria..
Właściciele bardzo mili..
Fakt pierwszym razem pojechaliśmy w czwórkę i dwoje wylądował u Tyrolczuka ale tez byli zadowoleni..
Ja osobiście polecam :-)

iwona
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 22, 2014 8:19 pm
Kontakt:

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: iwona » wt lip 22, 2014 8:27 pm

Zdecydowanie nie polecam "Domu pod Lasem".Pokój w którym nas zakwaterowano był zimny,szafa się nie domykała. Aneks kuchenny bez zlewozmywaka,więc zmywać trzeba było w łazience. W pokoju była wilgoć, był zaduch i smród. Cena uzgodniona telefonicznie, uległa zmianie (wzrosła!)po naszym przyjeździe. Gospodarza nie widzieliśmy wcale, a Gospodyni unikała gości. Zdjęcia pokoi nie są zgodne ze stanem faktycznym. Dziecko spało na rozkładanej sofie, na kołdrze, bez prześcieradła! Plac zabaw to kpina!! Malutka zjeżdżalnia i malutka piaskownica!! Nie polecam!! Księga Gości zawiera same pozytywne opinie, tylko dlatego, że opinia wymaga akceptacji Gospodarzy!!

Ilona
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 02, 2017 10:30 am
Kontakt:

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: Ilona » wt maja 02, 2017 10:39 am

W 100% polecam DOM POD LASEM. Byłam teraz od 29.04.2017 do 01.05.2017r w tym pięknym domku. Atmosfera bardzo miła, właściciele także mili. Pokój czyściutki i bardzo przytulny. Pozdrawiam Ilona

Lenunmari
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 24, 2019 8:12 am
Lokalizacja: Canada
Kontakt:

Tyrolczyk Dom Pod Lasem

Post autor: Lenunmari » ndz wrz 01, 2019 12:37 am

Myślałam raczej o mieszkaniu w jakiejś atrakcyjnej okolicy ale właśnie też z wykończeniem pod klucz jak to jest u Atala, bo wiadomo że jak zaczniesz to robić na własną rękę to wyjdzie drożej

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości