Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Gość

Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: Gość » śr lis 11, 2009 9:14 pm

Witam
Właśnie wróciłem z tej kwatery a dokładnie Tyrolczyka, choć przez telefon umówiliśmy się na pokoje w kwaterze Dom Pod Lasem. Po przyjeździe okazało się jednak, że w tej willi nie ma wolnych pokoji więc Pani zaproponowała nam Tyrolczyk. Domek uroczy - po obejrzeniu wnętrza (pokoje zadbane urządzone z gustem i w nowoczesnym stylu), zaakceptowaliśmy tą zmianę, mimo iż za płotem był cmentarz - o czym oczywiście nie zostaliśmy wcześniej poinformowani. Przez telefon ustaliliśmy też, że za 1,5 roczne dziecko nie będziemy musieli nic płacić, a jednak Pani doliczyła nam 10zł za dobę. W sumie było nas 4 dorosłe osoby z czego 2 zatruły się wodą z kranu ( w dniu przyjazdy leciała brązowa strzeljąca woda). Pani stwierdziła, że ona na to nic nie może, no i w sumie ma rację, ale mogła nas chociaż wcześniej ostrzec, to wtedy używalibyśmy od początku wody butelkowej do kawy czy mycia zębów. Dlatego mimo iż Willa była ładna, to mam zastrzeżenia co do słowności Gospodarzy. A czy może ktoś z Was był w tych kwaterach i miał podobne przygody?

ciekawa

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: ciekawa » czw lis 12, 2009 12:28 am

mnie to zawsze intryguje, akurat mam z tym tematem bliską styczność, co przeszkadza ludziom cmenatarz?

alicja

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: alicja » czw lis 12, 2009 9:54 am

ciekawa pisze:mnie to zawsze intryguje, akurat mam z tym tematem bliską styczność, co przeszkadza ludziom cmenatarz?

akapit

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: akapit » czw lis 12, 2009 9:59 am

A dlaczego właściciele mają gościć dzieci za darmo? Czy Ciekawa nie kąpała dziecka , nie gotowała mleka ,posiłków? To wszystko koszty, które ponosi właściciel. Dlaczego on,a nie rodzice?

Ciekawa

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: Ciekawa » czw lis 12, 2009 11:00 am

Hej, Akapit, chyba Ci się coś pomerdało, bo ja nic nie wspominałam o dzieciach, tylko intrygowała mnie kwestia cmentarza..., patrz dobrze wobec kogo formułujesz zarzuty :roll:

Gość

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: Gość » czw lis 12, 2009 5:48 pm

akapit pisze:A dlaczego właściciele mają gościć dzieci za darmo? Czy Ciekawa nie kąpała dziecka , nie gotowała mleka ,posiłków? To wszystko koszty, które ponosi właściciel. Dlaczego on,a nie rodzice?
Dziecko musi być nakarmione i wykąpane - to logiczne, tylko, że nie można okłamywać ludzi przez telefon, tylko powiedzieć im wprost, że za dziecko pobierana jest opłata.

gość dg

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: gość dg » śr maja 26, 2010 9:33 pm

wybieramy się do Tyrolczyka. Trochę mnie zaniepokoił ten komentarz... A jak posiłki i okolica? Sąsiedzwo spokojne, skoro z jednej strony cmentarz, ale czy z drugiej nie ma przypadkiem ruchliwej ulicy...?

gość dg

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: gość dg » śr maja 26, 2010 9:57 pm

wybieramy się do Tyrolczyka. Trochę mnie zaniepokoił ten komentarz... A jak posiłki i okolica? Sąsiedzwo spokojne, skoro z jednej strony cmentarz, ale czy z drugiej nie ma przypadkiem ruchliwej ulicy...?

koks

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: koks » śr cze 23, 2010 7:06 pm

Czy ktoś jeszcze może opisać swoje wrażenia z pobytu w Tyrolczyku?

Monia

Re: Tyrolczyk & Dom Pod Lasem

Post autor: Monia » wt lis 09, 2010 2:01 pm

Mialam podobny problem z Domem Pod lasem
Rezerwacja robiona z miesięcznym wyprzedzeniem, wpłaciłam zaliczkę i 2 dni przed rozpoczęciem pobytu znalazłam zwrot zaliczki na moim koncie - bez jakiejkolwiek informacji telefonicznej o braku miejsc... Po mojej interwencji Pani tłumaczyła się, że już jak rezerwowałam wiedziała ze może być problem. Szkoda tylko, że nie raczyła klientów o tym poinformować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość