Pensjonat ,,Magdalena''

Asia 2784

Pensjonat ,,Magdalena''

Post autor: Asia 2784 » śr lis 11, 2009 9:51 am

Witam! Był ktoś może w Pensjonacie ,,Magdalena" na ul. Oficerska 2, bo wybieram się tam pojutrze, a nie widziałam żadnych opinii na jego temat... :(

ciekawa

Re: Pensjonat ,,Magdalena''

Post autor: ciekawa » śr lis 11, 2009 7:39 pm

Jak się tam Pani zaraz wybiera, to po co te opinie? Przydatne są bardziej przed wyborem miejsca do spania... :?:

gość

Re: Pensjonat ,,Magdalena''

Post autor: gość » pt lis 13, 2009 8:34 am

ciekawa pisze:Jak się tam Pani zaraz wybiera, to po co te opinie? Przydatne są bardziej przed wyborem miejsca do spania... :?:
A może to Pani jest "pani Magdalena" i boi się pani prawdziwej opini o sobie. :|

ciekawa

Re: Pensjonat ,,Magdalena''

Post autor: ciekawa » pt lis 13, 2009 6:14 pm

Akurat nie mam nic wspólnego z Magdaleną,ani jej właścicielami, uznałam to za bezsens zeby pytać o opinię jak człowiek już się zdecydował, pewnie wpłacił zaliczkę...
Wszyscy tak na tych opiniach w Internecie bazują, a jak to jest wszędzie, tam gdzie jednemu się nie podobało, tam inny był zadowolony, w końcu i Magdalena i cała setka innych ośrodków w Szklarskiej funkcjonuje od lat (pisząc to mam nadzieję, że Magdalena to nie jest jakiś nowy roczny czy 2 letni twór), niezależnie od tego co się na ich temat smaruje. Jestem z branży i znam to na własnej skórze. Nikt nie ma 100% zadowolonych Gości, nawet tacy, co w Internecie chcą stworzyć taki swój wizerunek. Szukajcie więc ludzie takich warunków, jak Wam odpowiadają, cen, kóre możecie za nie zapłacić itd. Dziś Cię obsmarują, np. że masz niedobre posiłki, a Ty już masz nowego kucharza i są wyśmienite.
A z Pani podejściem od razu widać, że obsługa Magdaleny będzie miała twardy orzech do zgryzienia, no chyba, że zaproponuje luksus za niską stawkę, to może nie będzie Pani kręcić nosem.
Jeśli jest Pani tak podejrzliwa, to proszę logicznie pomyśleć, gdybym była z M to bym tu wysmarowała jakąś pochlebną opinię i z głowy.
A jak wróci Pani z tego urlopu, to proszę się spełnić i coś tu napisać o M..., tylko obiektywnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości