DW Bożena

Dziku

DW Bożena

Post autor: Dziku » ndz lut 15, 2009 2:42 am

Nie polecam :o . Komuna , komuna, komuna...Jedzenie padłe, łazienki brudne, ale ponad wszystko OBSŁUGA masakra!!!!! To jest XXI wiek, a te panie myślą, że klient to intruz. Problem podać mu chleb do stolika (,,Restauracja")- niech sam przyjdzie i poprosi. Może zamiast chleba na stole powinna znajdować się mapa do piekarni :). Powinni tam kręcić polskie filmy z czasów PRL.
Mieszkałem w różnych miejscach i za różną kasę, wymagający nie jestem. Mogę spać na materacu jak trzeba, ale za tą kasę troszeczkę pokory. Panie myślą, że dalej pracują w FWP (fundusz wczasów pracowniczych). To one są dla ludzi, a nie ludzie dla nich.
Przeżyłem, lecz nigdy więcej. Szok. Szok. Szok. :shock: :shock: :shock:
Do Szklarskiej jeszcze nie raz pojadę, ale nocleg wszędzie oprócz DW BOŻENA.

AGA

Re: DW Bożena

Post autor: AGA » ndz lut 21, 2010 10:51 pm

Też tambyliśmy i mam zupełnie inne zdanie,dzieciaki szalały i zapewniali mnie,że to normalne,nikt za plecami światła mi nie gasił,nie wyglądał gdzie i kiedy wychodzimy,albo wchodzimy,o chleb,ani nic innego nie prosiliśmy,bo obsługa bardzo miła,więc mały gest wystarczył.A łazienka przynajmniej w moim pokoju była naprawdę czysta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości