Villa contra - polecacie?

Kamila

Villa contra - polecacie?

Post autor: Kamila » śr lut 16, 2011 10:48 am

Hej!

W Maju wybieram sie z chlopakiem do Villi Contra, byl ktos tam moze i wie jak tam jest? Jakies opinie? Spostrzezenia? (oczywiscie wszystkie strony oficjalne z informacjami i zdjeciami przejzalam, chcialam jednak dowiedziec sie czy ktos byl i jakie odczucia, jaka atmosfera i tym podobne). Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Hania

Re: Villa contra - polecacie?

Post autor: Hania » czw mar 03, 2011 9:30 am

Byłam w rodziną w lutym na feriach zimowych.
Opinie:
-właścicielka miła i ciekawa osoba...przewodnik górski...można wiele spraw myślę wynegocjować
-zimą było zimno w pokojach i w salonie ( wspólnym) wręcz lodowato....w maju jakby nie problem
-kuchnia w piwnicy malutka i słabo wyposażona...
-nasz pokój i łazienka owszem z ciekawymi meblami...(tzw.antyki) ale o niskim standardzie...okna starego typu, spłuczka w łaz.zepsuta, woda ciepła w czasie niskiego poboru przez innych poza nim ledwo ciepła)
-ogólnie niezbyt czysto...ale w zasadzie zależy od tolerancji
- w ogólnym salonie ksiązki dostępne do czytania , fotel bujany ,gitara...dla młodych ludzi myślę atrakcja
-lokalizacja fajna...sklep spozywczy parę kroków...baza wypadowa fajna...skrótami do centrum niedaleko.

Zuzuza
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 17, 2013 5:59 pm
Kontakt:

Re: Villa contra - polecacie?

Post autor: Zuzuza » pt sty 18, 2013 11:40 am

A ja myślałam,że takie miejsca nie istnieją już,a tu proszę,jak za dawnych lat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości