O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

czytający

O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Post autor: czytający » czw sty 13, 2011 10:20 pm

Uważam że czasy kiedy zaczęli odwiedzać nas goście reprezentujący inteligencję z Białorusi i Rosji minęły. Obecnie przyjeżdża do nas coraz to niższa kategoria ludzi , którzy za normalkę uważają wyjechać od nas z tzw. trofiejką - czyli np. ze skradzionym sprzętem narciarskim w dniu wyjazdu z pensjonatu . Piszcie proszę o takich zdarzeniach tutaj , a będzięmy zapobiegliwi na przyszłość . "Życie uczy nas " ,nie dajmy się .

pensjonat

Re: O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Post autor: pensjonat » pt sty 14, 2011 6:14 pm

Powinnam gości z Rosji pilnować przy wyjeździe :oops: wraz ze swoim sprzętem wywieźli pozostawiony w narciarni kask.Kask wieczorem był, po śniadaniu się zmył wraz z Rosjanami :oops: Zdarzyło się to w moim pensjonacie po raz pierwszy i wierzę,ze ostatni.Gościłam Białorusinów,gościłam Litwinów -sympatyczni,kulturalni.Rosjanie głośni i wiecznie nachlani moimi gośćmi byli po raz pierwszy i ostatni.

magda

Re: O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Post autor: magda » ndz sty 16, 2011 7:42 am

Dla mnie niedopuszczalne jest wrzucanie klientów (ludzi) do jednego "worka" i doczepienie im etykietek na podstawie narodowości. To zbyt duże uproszczenie. Co uczynić wobec tego z nieuczciwymi i coraz bardziej bezczelnymi rodakami, których gościmy pod swoim dachem najczęściej? Mogę tylko napisać, że chamstwo to już plaga wśród Polaków, tym bardziej dotkliwa, że odczuwalna coraz powszechniej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości