O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Postprzez czytający » Czw Sty 13, 2011 10:20 pm

Uważam że czasy kiedy zaczęli odwiedzać nas goście reprezentujący inteligencję z Białorusi i Rosji minęły. Obecnie przyjeżdża do nas coraz to niższa kategoria ludzi , którzy za normalkę uważają wyjechać od nas z tzw. trofiejką - czyli np. ze skradzionym sprzętem narciarskim w dniu wyjazdu z pensjonatu . Piszcie proszę o takich zdarzeniach tutaj , a będzięmy zapobiegliwi na przyszłość . "Życie uczy nas " ,nie dajmy się .
czytający
 

Re: O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Postprzez pensjonat » Pią Sty 14, 2011 6:14 pm

Powinnam gości z Rosji pilnować przy wyjeździe :oops: wraz ze swoim sprzętem wywieźli pozostawiony w narciarni kask.Kask wieczorem był, po śniadaniu się zmył wraz z Rosjanami :oops: Zdarzyło się to w moim pensjonacie po raz pierwszy i wierzę,ze ostatni.Gościłam Białorusinów,gościłam Litwinów -sympatyczni,kulturalni.Rosjanie głośni i wiecznie nachlani moimi gośćmi byli po raz pierwszy i ostatni.
pensjonat
 

Re: O GOŚCIACH ZZA WSCHODNIEJ GRANICY

Postprzez magda » Nie Sty 16, 2011 7:42 am

Dla mnie niedopuszczalne jest wrzucanie klientów (ludzi) do jednego "worka" i doczepienie im etykietek na podstawie narodowości. To zbyt duże uproszczenie. Co uczynić wobec tego z nieuczciwymi i coraz bardziej bezczelnymi rodakami, których gościmy pod swoim dachem najczęściej? Mogę tylko napisać, że chamstwo to już plaga wśród Polaków, tym bardziej dotkliwa, że odczuwalna coraz powszechniej.
magda
 


Wróć do OpinieKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron