forum max

forum max

Postprzez Grzegorz Tomczak » Śro Mar 10, 2010 4:38 pm

Czy moderator widzi co się dzieje na tym forum? Z takim chamstwem dawno się nie spotkałem! Właściciele psioczą na gości, goście na właścicieli, właściciele na właścicieli i goście na gości! Teksty są tak prymitywne, że obniża to wartość tej naprawdę dobrze zrobionej strony! Odbieram to jako czystą formę wyżycia sie każdej ze stron i nie wierzę w ani jeden post na tym forum. Wszystko wydaje się nachalnie nieprawdziwe, niszczące jedną jak i drugą stronę (gestorów i gości). Jaki jest cel i czy są jakieś granice tego Forum? A wszystko ze szkodą dla turystyki w Szklarskiej Porębie. Szkoda! Jedno z najgorszych forum jakie czytałem! Ukazana jest tu prawdziwa natura POLAKÓW!
Grzegorz Tomczak
 

Re: forum max

Postprzez Jan Kowalski » Śro Mar 10, 2010 10:50 pm

Grzegorz Tomczak napisał(a):
(***)


  Aleś Pan naród wystraszył. Teraz to już chyba nikt się tutaj nie odezwie. A o moderatora nie Pan pierwszy się dopomina - były tu już takie sugestie.

  Imię i nazwisko zawsze lepiej wygląda niż jakaś bezsensowna ksywka, a Pańskie jakoś tak mi się skojarzyły, że muszę zapytać - czy jest Pan może TYM Grzegorzem Tomczakiem, czy to tylko... hm... przypadkowa zbieżność imion i nazwisk?

  http://www.grzegorztomczak.art.pl/

  Ech, nazwiska, nazwiska... Ja mam takie pospolite, że i tak nikt nie uwierzy, że jest prawdziwe, ale co mi tam. Zresztą nie oszukujmy się - tak podane nazwisko wartością identyfikacyjną niczym się nie różni od ksywy.

  Pozdrawiam -

  Jan Kowalski

  P.S. Zadziwiające jak wielu jest znawców natury Polaków a do tego każdy z nich zapewne uważa, że źli są tylko ci inni. Jak widzę Pan nie stanowi wyjątku. Ja bym jednak sugerował większą powściągliwość w wyrażaniu tego typu uogólnień.

  J.K.
Jan Kowalski
 

Re: forum max

Postprzez Grzegorz Tomczak » Czw Mar 11, 2010 9:37 am

hahaha! dobre. Nie jestem akurat tym Grzegorzem ale bardzo mi miło za skojarzenie. Pan Grzegorz Tomczak - artysta- na pewno będzie wdzięczny za reklamę na forum - warto posłuchać jego poezji dla ukojenia nerwów forumowiczów i ich wrogiej zawziętości.
Pozdrawiam Janie i życzę dużo życzliwości i przynależności do jedynie 9% Polaków prezentujących wyższy poziom kultury (statystyka) ...
Grzegorz Tomczak
 


Wróć do OpinieKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron