5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Właścicielkapensjonatu

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: Właścicielkapensjonatu » pt gru 04, 2009 10:47 pm

Witam
Dla mnie także odpowiedż pracownicy obiektu nie była zabawna ani śmieszna tylko żenująca
Być może wcześniej pracowała w burdelu i z tąd te chamskie nawyki

szklarskoporębianka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: szklarskoporębianka » sob gru 05, 2009 7:54 am

Do Pani dwa w jednym/właścicielki ośrodka i pensjonatu/

Pani procesy myślowe to efekt wypadku czy genetyka ?

wlaścicielka ośrodka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: wlaścicielka ośrodka » sob gru 05, 2009 12:20 pm

niestety dla Pani, moja droga, to 2 rożne osoby, jak widać nie tylko ja myślę, że odpowiedź Pani pracownicy była poniżej dna. A Pani dalsze wypowiedzi udowadniają, że to nie tylko brak kultury ze strony pracowników, ale przede wszystkim zbyt niski poziom szefostwa, więc lepiej dla Pani będzie , jak się Pani przestanie już pogrążać w tym temacie. Bo nie jest mi do śmiechu wiedząc, że tak zostają obsługiwani turyści w naszej miejscowości.

poznaniak

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: poznaniak » sob gru 05, 2009 1:41 pm

szklarskoporębianka pisze: Byłyśmy zbulwersowane na początku i wymaganiami i ceną w końcu terminem.A potem śmiałyśmy się przez cały dzień :lol:
Ja też bym był zbulwersowany, ale raczej tym co macie w głowach...Dobrze, że to na mnie nie trafiło,a dość często jestem w Szklarskiej , bo by wam w pięty weszło! Mam nadzieję, że kiedyś obydwie "żartownisie" ktoś do pionu postawi , albo klienci przestaną przyjeżdżać to zaraz spokornieją!

szklarskoporebianka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: szklarskoporebianka » ndz gru 06, 2009 12:40 pm

poznaniak pisze:
szklarskoporębianka pisze: Byłyśmy zbulwersowane na początku i wymaganiami i ceną w końcu terminem.A potem śmiałyśmy się przez cały dzień :lol:
Ja też bym był zbulwersowany, ale raczej tym co macie w głowach...Dobrze, że to na mnie nie trafiło,a dość często jestem w Szklarskiej , bo by wam w pięty weszło! Mam nadzieję, że kiedyś obydwie "żartownisie" ktoś do pionu postawi , albo klienci przestaną przyjeżdżać to zaraz spokornieją!
Wszystkim kłania się nauka czytania ze zrozumieniem !
W piety to wchodzą absurdalne wymagania turystów !
Nienormalnych gości nam nie potrzeba !
Nie rozpaczajcie państwo nad kondycją moją i moich pracowników.,a także pensjonatu !
Nie narzekam na brak gości !
Wręcz przeciwnie !
A moja pracownica ma średnie wykształcenie hotelarskie !
Wersalem nie zarządzam !
Kółkiem różańcowym również !
Kapralem też nie jestem i nie będę nigdy !
Każdy pracownik jest u mnie najpierw człowiekiem !
Wracając do Pana,to czym się Pan chwali? niewyparzona gębą !!! I śmie się Pan uważać za lepszego od nas !?

Gość

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: Gość » ndz gru 06, 2009 1:03 pm

wlaścicielka ośrodka pisze:niestety dla Pani, moja droga, to 2 rożne osoby, jak widać nie tylko ja myślę, że odpowiedź Pani pracownicy była poniżej dna. A Pani dalsze wypowiedzi udowadniają, że to nie tylko brak kultury ze strony pracowników, ale przede wszystkim zbyt niski poziom szefostwa, więc lepiej dla Pani będzie , jak się Pani przestanie już pogrążać w tym temacie. Bo nie jest mi do śmiechu wiedząc, że tak zostają obsługiwani turyści w naszej miejscowości.
Niech się Pani nie martwi o całą Szklarską Porębę !
Czytałam wszystkie Pani wypowiedzi na tym forum/zadałam sobie trud i przeczytałam/
Zastanawiam się skąd się Pani wzięła ?
I współczuje przede wszystkim Pani ,Pani pracownikom i Turystom którzy do Pani przyjeżdżają !
Burdel to burdel.Zakład pracy jak inny.Tyle tym się od Pani ośrodka różni,że usługi tam oferowane maja inny charakter i inne godziny pracy.Nie mam nic przeciwko ani Burdelom ani osobom tam pracującym.Jestem tylko przeciwna turystom którzy zdarza się że mylą usługi które my oferujemy z usługami oferowanymi w Agencjach Towarzyskich Szanowna Pani Dulska :!:
p.s
I proszę mnie nie obrażać ani moich pracownic :!:

poznaniak

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: poznaniak » ndz gru 06, 2009 1:36 pm

Wszystkim kłania się nauka czytania ze zrozumieniem !
W piety to wchodzą absurdalne wymagania turystów !
Nienormalnych gości nam nie potrzeba !
Nie rozpaczajcie państwo nad kondycją moją i moich pracowników.,a także pensjonatu !
Nie narzekam na brak gości !
Wręcz przeciwnie !
A moja pracownica ma średnie wykształcenie hotelarskie !
Wersalem nie zarządzam !
Kółkiem różańcowym również !
Kapralem też nie jestem i nie będę nigdy !
Każdy pracownik jest u mnie najpierw człowiekiem !
Wracając do Pana,to czym się Pan chwali? niewyparzona gębą !!! I śmie się Pan uważać za lepszego od nas !?[/quote]
:lol: :lol: :lol:
Cosik nerwy puszczają, emocje buzują, ciekawe kto się najpierw na forum niewyparzoną gębą pracownicy pochwalił i chciał z tego żart roku zrobić, że się klienta jak psa potraktowało? Nikt tu nad niczym nie rozpacza, a najmniej nad kondycją "pensjonatu".Obraża się nie tylko klientów, ale również ludzi, którzy myślą inaczej? To raczej należy współczuć ludziom, co wybierają tą ofertę, bo w każdej chwili moga przez jakąs panoszącą się pieniaczkę, zostać zmieszani z błotem. A pracownik jest człowiekiem tak? A ktos po drugiej stronie słuchawki to nie człowiek, jego trzeba poniżać.? I robi to rzekomo wykształcona kadra hotelarska, oj wychodzą kompleksy...a jakoś swoim potencjałem się nie pochwaliliśmy, zawodówka?
No i nie spodziewałem się innej odpowiedzi jak tej o świetnej prosperity , przecież inaczej nie mogłoby być udana pani zarządzająca i jej wykształcona i kulturalna kadra, przecież to musi oznaczać sukces. :D
Czytanie ze zrozumieniem dobrze mi idzie, zrozumiałem jak wypowiadająca się wyżej, że mam do czynienia z niecierpliwym babskiem nie nadającym się do pracy z ludźmi, może tak emeryturka?

wlascicielka osrodka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: wlascicielka osrodka » ndz gru 06, 2009 2:05 pm

Niech się Pani nie martwi o całą Szklarską Porębę !
Czytałam wszystkie Pani wypowiedzi na tym forum/zadałam sobie trud i przeczytałam/
Zastanawiam się skąd się Pani wzięła ?
I współczuje przede wszystkim Pani ,Pani pracownikom i Turystom którzy do Pani przyjeżdżają !
Burdel to burdel.Zakład pracy jak inny.Tyle tym się od Pani ośrodka różni,że usługi tam oferowane maja inny charakter i inne godziny pracy.Nie mam nic przeciwko ani Burdelom ani osobom tam pracującym.Jestem tylko przeciwna turystom którzy zdarza się że mylą usługi które my oferujemy z usługami oferowanymi w Agencjach Towarzyskich Szanowna Pani Dulska :!:
p.s
I proszę mnie nie obrażać ani moich pracownic :!:[/quote]

Szanowna Pani , nie marwię się o całą Szklarską, zywczajnie skomentowałam Pani wypowiedź, twierdząc, że zachowanie Pani pracownicy było żenujące i uważam je za niedopuszczalne w obsłudze klienta. Powinno zotać napiętnowane, a nie publicznie ogłoszone jako zabawny żart. I Pani obrażanie mnie, ani pieklenie się mojego zdania nie zmieni. Na prawdę mogła sobie Pani podarować tłumaczenie różnicy między przybytkami potocznie zwanymi burdelami (przepraszam,że nie zastosowałam dużej litery jak Pani :D ), a innymi zakładami pracy, bo to nie ma nic do rzeczy. I nie rozstrzygamy tu kwestii stosunku do tego miejsca. Kłania się czytanie ze zrozumnieniem :lol: Przepraszam za te salwy śmiechu, ale strasznie jest Pani zabawna. Może u Pani ktoś myli pensjonat z agencją towarzyską, bo u mnie się nie zdarzyło :lol: :lol: , u sąsiadów, też nie słyszałam. Poza tym, ten kto wybiera się do agencji, nie jest turystą :lol: !
Nie mogę ze śmiechu ! :lol: :lol:

Widzę, że lektury Pani czytała, ale chyba potem to zabrakło czasu, aby się dokształcić z branży? :lol: Nagle pisze Pani turysta z dużej litery, rehabilitacja?, a dlaczego zabrakło tej litery podczas rozmowy telefonicznej?Chce miec Pani u siebie burdel, niech Pani ma, tylko prosze się tym nie chwalić, albo zmienić profil dzialaności!

Nie zadam sobie tyle trudu, aby czytać wszystkie Pani wypowiedzi, bo zbyt ryzykuję obniżeniem poziomu intelektualnego. To samo uważam na temat dalszej dyskusji z Panią, więc kolejny post będzie Pani pisać już na własny użytek, bo nie zamierzam reagować na Pani problemy emocjonalne i leczyć Panią z kompleksów.

szklarskoporebianka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: szklarskoporebianka » ndz gru 06, 2009 2:46 pm

Wiedziałam;że odzew będzie natychmiastowy !
Długo czekaliście na moją odpowiedź co :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie przespane noce tez były ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak jak radził już z ktoś przede mną'' znajdźcie sobie ludzie inne zajęcie"niż potyczki na forum internetowym :!:
Koniec :!: :!: :!:
p.s nikomu nie schlebiam :!:
zwykła literówka.

właścicielkapensjonatu

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: właścicielkapensjonatu » ndz gru 06, 2009 3:04 pm

wlascicielkaosrodka
PROWADZĘ PENSJONAT JUŻ DOSYĆ DŁUGO I CZASAMI ZDAŻA SIĘ , ŻE ZARÓWNO DZWONIĄCY JAK I PRZYJEŻDŻAJĄCY GOŚCIE DZIAŁAJĄ MI NA NERWY. CZASAMI PROWOKUJĄ DO PYSKÓWKI LUB SĄ BAAARDZO UPIERDLIWI. JEDNAK NAWET JAK W ŚRODKU SIĘ GOTUJĘ NIGDY NIE JESTEM WULGARNA , A NAWET NIEPRZYJEMNA I CZĘSTO WIDZĄC MOJE OPANOWANIE ODPUSZAJĄ I POTEM OKAZUJĄ SIĘ CAŁKIEM FAJNYMI LUDŻMI. TRZEBA BYĆ W PEŁNI PROFESJONALNYM W TYM CO SIĘ ROBI , A CHAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości