5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

szklarskoporebianka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: szklarskoporebianka » ndz gru 06, 2009 3:11 pm

Coś się Państwo długo zastanawiacie nad kolejną "inteligentną,"odpowiedzią :?:
Poprzednio/vide wyżej/trwało to znacznie krócej .
Dałaby Pani rodzinie z Poznania spokojnie spędzić niedzielę !
Ja zamykam dyskusję z państwem.
Jestem usatysfakcjonowana. :)

właścicielka ośrodka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: właścicielka ośrodka » ndz gru 06, 2009 8:57 pm

właścicielkapensjonatu pisze:wlascicielkaosrodka
PROWADZĘ PENSJONAT JUŻ DOSYĆ DŁUGO I CZASAMI ZDAŻA SIĘ , ŻE ZARÓWNO DZWONIĄCY JAK I PRZYJEŻDŻAJĄCY GOŚCIE DZIAŁAJĄ MI NA NERWY. CZASAMI PROWOKUJĄ DO PYSKÓWKI LUB SĄ BAAARDZO UPIERDLIWI. JEDNAK NAWET JAK W ŚRODKU SIĘ GOTUJĘ NIGDY NIE JESTEM WULGARNA , A NAWET NIEPRZYJEMNA I CZĘSTO WIDZĄC MOJE OPANOWANIE ODPUSZAJĄ I POTEM OKAZUJĄ SIĘ CAŁKIEM FAJNYMI LUDŻMI. TRZEBA BYĆ W PEŁNI PROFESJONALNYM W TYM CO SIĘ ROBI , A CHAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI .
Trafiła Pani w sedno tego, co chciałam tu przekazać. Nie ważne jaka branża liczy się profesjonalizm. Szkoda, że niektorzy na tym forum tego nie rozumieją, tylko popisują i upajają się swoim buractwem, które jak widać przynosi im wiele satysfakcji. Chciałabym zobaczyć rekację tych osób w momencie, kiedy ktoś potraktowałby ich identycznie. Jestem przekonana, że kiedyś tak się stanie.

dodam jeszcze, że jest to głos w dyskusji skierowany tylko i wyłącznie do autorki tego postu, nie zaś do tych, którzy nie sa w stanie pojąć tego, co napisałam, więc niech się nie silą na odpowiedź, ponieważ nie mam zamiaru reagować na płytkie zaczepki.

poznaniak

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: poznaniak » wt gru 08, 2009 9:31 pm

Nie zadamobie tyle trudu, aby czytać wszystkie Pani wypowiedzi, bo zbyt ryzykuję obniżeniem poziomu intelektualnego. To samo uważam na temat dalszej dyskusji z Panią, więc kolejny post będzie Pani pisać już na własny użytek, bo nie zamierzam reagować na Pani problemy emocjonalne i leczyć Panią z kompleksów.[/quote]

Dziewczyny, nie było mnie kilka dni, a tu koniec dyskusji..:(

Nie no trafiła Pani w dziesiątkę! A najlepsze jest to, że napisała Pani szklarskoporebiance, że nie ma zamiaru z nia rozmawiać i reagować na jej żenujące popisy, bo dyskusją nazwać tego nie można było, a ta nawet czegoś tak prostego nie zrozumiała... Uwaga, zamknęła z nami rozmowę buhahahaha, usatysfakcjonowana, po tym, jak jak się Pani przestała do niej odzywać. No szok, szybkośc trybienia szklarskaporębianki to prędkośc światła, stąd pewnie załapie co się do niej mówiło za kilka dni, albo już załapała i ze wstydu przestała się udzielać. Osobiście się nie dziwię.

Pozdrawiam właścicielkę ośrodka, jeśli zechciałaby się Pani ujawnić na mojego prywatnego maila, to chętnie odwiedzę miejsce zarządzane przez tak profesjonalną i inteligentną szefową - jak pisałem często bywam w SZkl z rodziną na wczasach.

aska

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: aska » wt gru 29, 2009 12:31 pm

jedzcie do karpacza 200 zlotych za taki lokal na dobe . 2 pokojowe mieszkanko w drewnie z kominkiem. szklarska to dziura upadła tak jak jej mieszkancy

mieszkanka

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: mieszkanka » wt gru 29, 2009 7:49 pm

Sądząc po twojej kulturze to chyba sama jesteś upadłą kwoką , a tacy goście są nam zbędni

gosc

Re: 5 osób, poszukuje przytulnej kwatery

Post autor: gosc » czw sie 26, 2010 6:33 am

Brawo,włascicielko osrodka i to jest podejscie do klienta ja wiem ze ludzie potrafią być upierdliwi ale można to załatwic w sposób nieco inny niż chamski

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości