Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Malgos
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 20, 2014 7:09 am
Kontakt:

Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: Malgos » pt cze 20, 2014 8:08 am

Witam.
Morze ktoś mi doradzi tani noclek w Szklarskiej z dostępem do kuchni by muc samemu sobie przygotować posiłek ....
Chciała bym się wybrać lipcu 2014r. Ja mąż i wnuk.... Ostatnim razem byliśmy z mężem w Joanna było okej... ale teraz widze że cena doś podskoczyła od osoby....A szukama coś miłego ale nie wygórowanego w cenie za noc... Rozumie zimą musi być drorzej bo ogrzewanie i odśnierzanie a latem dlaczego tak drogo :o Choć znalazłam kilka na stronie ale chciała bym jeszcze poczytać waszych opiń :? :D

paulinapion
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 08, 2014 4:14 pm
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: paulinapion » wt lip 08, 2014 4:28 pm

Również przyłączam się do założonego tematu:)

Malgos
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 20, 2014 7:09 am
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: Malgos » ndz lip 27, 2014 4:23 pm

Witam....
Widze że mało kto zagląda na to forum... Nie mam żadnej wiadomości .... Ludzie zajmujący się kurortami chyba tu nie zagladają...Ale to już nie warzne bo córka mi pomogła znaleś kilka ciekawych ofert i już wybralismy odpowiedną dla siebie...pozdrawiam

michalowskiadwo
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 7:40 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: michalowskiadwo » śr lip 30, 2014 5:19 pm

podpinam się - niedługo wyjazd więc trzeba zacząć szukać

maja82
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 11:39 am
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: maja82 » śr sie 06, 2014 11:14 am

W te wakacje bylismy w Szklarskiej w tym pensjonacie http://nocowo.pl/ask.html&ask=678, i widzę, że maja w sierpniu jeszcze jakies promocje:) Byłam zachwycona i na pewno tam wrócę, bardzo mi sie spodobał Szklarska, a nocleg tez rewelacja:)

alexya
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 18, 2014 1:56 pm
Lokalizacja: Sawin
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: alexya » czw wrz 18, 2014 5:30 pm

Padłam ze śmiechu jak przeczytałam "noclek", chyba tylko 5-letnie dziecko mogłoby tak napisać :P

paus5
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 26, 2014 10:12 am
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: paus5 » pt wrz 26, 2014 10:16 am

Ostatni weekend spędziłam z rodziną w http://polnykrzew.pl/ mimo tego, że pogoda nie dopisała wyjazd będziemy wspominać bardzo dobrze m.in. sympatycznym właścicielom :)

Tedek01
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 28, 2014 3:12 pm
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: Tedek01 » ndz wrz 28, 2014 3:20 pm

W Szklarskiej to ciężko znaleźć tani nocleg. Zawsze jest tam dużo turystów. Ja wziąłem się trochę na sposób i lokuję się zawsze gdzieś w niedalekiej okolicy. W te wakacje był to Świeradów Zdrój. Noclegi są dużo tańsze, a i atrakcyji w tej miejscowości jest sporo. Mieszkałem w pensjonacie Malwa http://pensjonat-malwa.pl/. Ceny mają o wiele niższe niż w Karpaczy czy Szklarskiej, a warunki często o niebo lepsze. Pokoje są czyste i schludne. Posiłki smaczne, a własiciele mili. Od progu człowiek czuje się jak w domu.

WyznaczTrase
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 07, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: WyznaczTrase » wt paź 07, 2014 9:06 am

ja co roku jeżdżę do Szklarskiej na narty i za każdym razem mam inny nocleg. Tak się składa, że zawsze taki wyjazd planuję spontanicznie i nigdy nie udało mi się wrócić do poprzedniego miejsca. Tak to już jest, że w sezonie najlepsze noclegi są zarezerwowane z wyprzedzeniem. Polecam jednak śledzenie przede wszystkim stron internetowych, gdzie rezerwuje się pokoje. Często miejsca się zwalniają i można tanio coś złapać. pewnie w tym roku też tak coś znajdę. W Szklarskiej jest mnóstwo pokojów, pensjonatów etc.

turystka
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 28, 2014 8:43 am
Kontakt:

Re: Szklaraska Poręba- Tani noclek????

Post autor: turystka » wt paź 28, 2014 8:49 am

"nocleku" nie znalazłam żadnego w Szklarskiej ale za to nocleg tak :-P ;-)
Jest wiele fajnych miejsc, ja polecam Stanicę Górską, można tam wynająć za rozsądną cenę pokoje z aneksem kuchennym, jest też kuchnia ogólna do dyspozycji gości. Willa Słoneczna też tam jest kuchnia dla wszystkich.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość