szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

kurs masaz tajski

szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: kurs masaz tajski » ndz paź 18, 2009 11:35 am

planuje zorganizowac w przyszlym roku co najmniej jeden z kazdego z naszych kursow (masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajskiego masazu stop), w duzej, co najmniej 20 osobowej grupie, zeby obnizyc koszty uczestnictwa dla tych, ktorych nie stac na kursy male, kilkuosobowe; dla tych, ktorzy chca za darmo powtorzyc sobie odbyty juz wczesniej kurs, dla utrwalenia materialu; dla amatorów masażu, a nawet dzieci/młodzieży z opiekunem.

dlatego szukam sali szkoleniowej (np sala gimnastyczna, do jogi etc) o powierzchni co najmniej 40m2 i budzetowego zakwaterowania dla minimum 20 osob, z mozliwoscia pelnego wyzywienia. Plusem beda materace w sali, latwy dojazd komunikacja publiczna i pomoc gospodarzy w dojezdzie na miejsce.

moze to byc gospodarstwo agroturystyczne, osrodek wypoczynkowo-szkoleniowy, a nawet szkola z internatem w okresie wakacyjnym.

jesli znasz takie miejsce, to daj znac wlascicielowi.

Równiez jeśli jesteś wstępnie zainteresowana/y takim kursem, to zbieram wstepne zapisy.

http://massagethai.info kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajskie masaze stop warszawa

chatka puchatka

Re: szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: chatka puchatka » śr lis 04, 2009 9:49 am

Zapraszamy do http://www.chatkapuchatka.com.pl
tel.695634750

kurs masaz tajski

http://massagethai.info kurs masaz tajski

Post autor: kurs masaz tajski » pn lis 23, 2009 4:19 pm

wyglada to mo bardziej na hotel albo dobry pensjonat - niestety, nie stac uczniow na luksusy.

nadal wiec szukam budzetowego osrodka

iga

Re: szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: iga » wt lis 24, 2009 8:27 am

Wydaje mi się, że uczestnikami kursu masażu tajskiego są dorośli, a uczniowie brzmi jak dzieci. Jak się chce wyżywienia i extra sali, to trzeba się liczyć z kosztami. Masaż tajski to na naszym terenie przyjemność od 70 zł w górę, a w Warszawie,to szkoda gadać. A może by tak u siebie w stolicy zorganizować kursik, ciekawe ile by kosztował? Już po raz kolejny widzę to ogłoszenie zamieszczane na innych stronach i co ? Chciałoby się na prowincji za darmoszkę, a tu figa

wlaścicielka ośrdodka

Re: szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: wlaścicielka ośrdodka » wt lis 24, 2009 12:17 pm

Proszę podać cenę jaką jesteście Państwo w stanie mniej więcej zapłacić i termin. przynajmniej miesiąc, może wtedy szybciej ktoś się odezwie, może rozważę sama tą propozycję. Jak określi Pan/Pani ceny, to będę mogła odpowiedzieć, czy w tym rejonie to do zrobienia, czy trzeba wybrać inne góry.
Pani Igo nie tak ostro zaraz, bo i po co straszy Pani komuś Klienta i robi wrażenie, że tu wszyscy tacy "mili"? Nie każdy bierze za nocleg zaraz 100 zł, ja myślę ,że organizator kogoś znajdzie, tylko sam musi poszukać

iga

Re: szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: iga » wt lis 24, 2009 1:58 pm

Do WLASCICIELKI OSRODKA. Przepraszam, może rzeczywiście wystraszyłam komuś klienta ,ale jestem (niestety albo stety) byłą mieszkanką W-wy. Ucieklam stamtąd ze względu na panująca drożyznę, a szczególnie tego rodzaju usługi. nie mam nic wspólnego z wynajmowaniem pokoi i nie było moją intencją odstraszanie gości

szklarskoporębianka

Re: szukam osrodka na kursy masazy orientalnych tajskiego indone

Post autor: szklarskoporębianka » wt lis 24, 2009 4:36 pm

Nie jest Pani właścicielką ośrodka.
Więc nie do Pani skierowana jest oferta.
To,ze uciekła Pani z Warszawy to Pani sprawa.Że przed ofertami takimi jak Kurs masażu to dziwne ale to również Pani sprawa.Ja z Warszawy przyjechałam tutaj pół wieku temu,bo chciałam.Pozostawiłam tam Rodzinę ,znajomych i jakoś nikt nie wspomina o ucieczce ze stolicy z powodu miedzy innymi kursów takich czy innych. To nadal Pani sprawa.Szukać możliwości do zarobku,pracy wolno każdemu.
Nie rozumiem Pani irytacji i wtrącania swoich trzech groszy.
Mieszkam w Szklarskiej Porębie prawie 30lat i nigdy nie afiszowałam się z tego powodu ,że jestem Warszawianką.Wie Pani dlaczego? Bo "Warszawiaków"się tutaj nie trawi,wie Pani dlaczego? Bo są zadufani,nie uprzejmi i na każdym kroku usiłują podkreślić ta swoja lepszość i wyższość.Ileż razy wstydziłam się za tych Warszawiaków to wiedzą Ci którzy mnie znają.No cóż Pani poprzednie posty utwierdzają mnie w przekonaniu ,ze trafiła nam się typowa "Warszawianka"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości