14 dni w Szklarskiej - gdzie?

TURYSTA

14 dni w Szklarskiej - gdzie?

Post autor: TURYSTA » śr mar 03, 2010 11:29 pm

Planuję dwutygodniowy pobyt dla dwóch starszych osób w Szklarskiej, w drugiej połowie maja. Chciałbym studio dwupokojowe (im dalej od centrum oraz im wyższy komfort tym lepiej), ewentualnie duży pokój z łazienką. Balkon, widok na góry, śniadanie + obiadokolacja, miła obsługa. No i żebym banku przy tej okazji nie musiał obrabować. ;-) Liczę na Państwa pomoc.

niko

Re: 14 dni w Szklarskiej - gdzie?

Post autor: niko » czw mar 04, 2010 8:20 am

Radzę żeby się Pan podał swój adres mailowy, bo jeśli ktoś się odważy na forum zachwalać swój pensjonat, to konkurencja nie zostawi na nim suchej nitki.
Byłem podczas ferii w cudownym miejscu, u wspaniałych gospodarzy. przy pożegnaniu obiecałem, że opiszemy z żoną ten niezapomniany pobyt. Właściciele poprosili żebyśmy tego nie robili, bo przetoczy się fala krytyki i bardziej zaszkodzimy niż pomożemy. Dlatego prześledziliśmy to forum i zgadzamy się .Żadnych pochwał żeby nie narobić kłopotów właścicielom.
Zamieściliśmy swoją opinię w księdze gości tego obiektu. Przy okazji gorąco pozdrawiamy państwa S.
Pozdrawiam i radzę zamieścić ogłoszenie gdzie indziej podając adres mailowy (my tak szukaliśmy)

TURYSTA

Re: 14 dni w Szklarskiej - gdzie?

Post autor: TURYSTA » czw mar 04, 2010 9:52 am

Dzięki niko, o tym nie pomyślałem. To mój adres:

turysta@abc.nstrefa.pl

A zatem ponawiam prośbę - jak w pierwszym poście.

niko, odezwij się na maila. Ciekaw jestem gdzie byliście, może i ja swoich tam wyślę.

Pierwszy raz to robię i nie bardzo wiem gdzie szukać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości