szukam noclegu

tadeox

szukam noclegu

Post autor: tadeox » pn lut 08, 2010 4:25 pm

Szukam pokoju dwuosobowego w Szklarskiej w dniach od 12.02 do 12.02.2010 ze śniadaniem. Będę wdzięczny za info: t.wijata@mbilans.pl.

gosc

Re: szukam noclegu

Post autor: gosc » pn lut 08, 2010 6:20 pm

Bede wredny :twisted: , to wpada Pan na śniadanko 12 i po śniadanku do domu? :lol:

anka

Re: szukam noclegu

Post autor: anka » wt lut 09, 2010 4:48 pm

Nie polecam willa Iwona mialam okazję tam nocować, oszczędzano na ogrzewaniu i cieplej wodzie w szafie czuć było stęchlizną

byłem!

Re: szukam noclegu

Post autor: byłem! » ndz lut 14, 2010 5:50 pm

uwaga na kwatery ANITA przy Krótkiej 4! tragedia!!! wszystkich przestrzegam -brudno!!! śmierdząco!!! :oops:

Grzegorz

Re: szukam noclegu

Post autor: Grzegorz » wt lut 16, 2010 12:45 pm

anka pisze:Nie polecam willa Iwona mialam okazję tam nocować, oszczędzano na ogrzewaniu i cieplej wodzie w szafie czuć było stęchlizną
Anka co do ogrzewania to chyba chcesz mieć skwar 30 stopni (jesli tak to do ciepłych krajów),co do ciepłej wody to gorąca przez 24 godz. W pokoju czysto schludnie,żadnych smrodów.Co Tobie zrobił właściciel,że tak jego oczerniasz?
Wrócilem niedawno ze Szklarskiej(właśnie willa IWONA) dlatego taka moja reakcja.Pozdrawiam

gość

Re: szukam noclegu

Post autor: gość » czw lut 18, 2010 9:14 am

byłem! pisze:uwaga na kwatery ANITA przy Krótkiej 4! tragedia!!! wszystkich przestrzegam -brudno!!! śmierdząco!!! :oops:
Małe pytanko????
Czy przypadkiem kwatera Anita to nie to samo co Jędruś,bo te same adresy i takie same zdjęcia.
Sugeruję to po tym jak chciałem wejść na stronę Jędrusia to wyrzucało,że wyłączona,ale krótko mozna było zobaczyć zdjęcia-te same.
Może to teraz Anita bo oferta kpl. bez opisu, a jak zobaczyłem zdjęcie kabiny w pokoju to mnie położyło. :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości