Lolobrygida i Śnieżynka

wolft1234
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 30, 2009 2:51 pm
Kontakt:

Lolobrygida i Śnieżynka

Post autor: wolft1234 » ndz sty 03, 2010 12:30 am

Proszę o informację która trasa jest trudniejsza a co za tym idzie bardziej niebezpieczna. Jestem średniozaawansowanym narciarzem i chciałbym pojeździć na Hali Szrenickiej jednak problem będzie ze zjazdem do Szklarskiej gdyż nie wiem któa trasa będzie dla mnie bezpieczniejsza do zjazdu?

gusi

Re: Lolobrygida i Śnieżynka

Post autor: gusi » pt sty 29, 2010 2:44 pm

Śnieżynka jest moim zdaniem trasą trudniejszą, chociaż krótszą. Lolobrygida natomiast ma prawie 4500 m. Jest bardzo długa, ale powiedziałabym "spokojna", na Śnieżynce są ostrzejsze momenty. Polecam Halę Szrenicką, która niestety jak na razie jest zamknięta :)

goliat

Re: Lolobrygida i Śnieżynka

Post autor: goliat » ndz sty 31, 2010 9:44 am

Obie trasay są o podobnym stopniu trudności.Śnieżynka to głównie trawers opadający w lewo,natomiast"lola"-moim zdaniem jest przyjemniejsza i ciekawsza,a przede wszystkim dłuższa.

narciarka

Re: Lolobrygida i Śnieżynka

Post autor: narciarka » pn lut 08, 2010 3:12 pm

Jeździałam ostatnio na Hali Szrenickiej i zjeżdżałam do Szklarskiej Lolobrygidą.Jest dość trudna, ale dla średniozaawansowanego narciarza nie stanowi większego problemu.Jechałam czerwoną trasą (Lolobrygidą) pierwszy raz, jest długa, więc musiałam się zatrzymywać, żeby odpocząć. Śnieżynki nie polecam, choć sama nią nie jechałam, to z bardzo dobrego źródła wiem, że jest trudniejsza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości