noclegi

neptun333
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 26, 2009 1:55 pm
Kontakt:

noclegi

Post autor: neptun333 » śr gru 09, 2009 5:32 pm

Witam serdecznie. Czytając prawie wszystkie wpisy na temat noclegów (różnych kategorii), doszedłem do wniosku, że wszystkie wpisy o noclegach powinno się - przynajmniej w ogólnym zakresie - sprawdzać, ponieważ krzywdzi się trzy strony :
1.Dobrą opinią - złe
2.Złą opinią - dobre
3.Wczasowicza - nieprawdziwą opinią.( rozczarowanie )
Ostatnio wysłałem zapytanie do Pani , która wpisała niepochlebną opinię o pensjonacie ( są dwa o tej samej nazwie ) o podanie adresu tego " złego " i nie otrzymałem odpowiedzi. Co o tym sądzić ?
Pozdrawiam. Neptun.

PiotrM
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 10, 2009 8:47 pm
Kontakt:

Re: noclegi

Post autor: PiotrM » pt gru 11, 2009 1:12 pm

neptun333 pisze:Witam serdecznie. Czytając prawie wszystkie wpisy na temat noclegów (różnych kategorii), doszedłem do wniosku, że wszystkie wpisy o noclegach powinno się - przynajmniej w ogólnym zakresie - sprawdzać, ponieważ krzywdzi się trzy strony :
1.Dobrą opinią - złe
2.Złą opinią - dobre
3.Wczasowicza - nieprawdziwą opinią.( rozczarowanie )
Ostatnio wysłałem zapytanie do Pani , która wpisała niepochlebną opinię o pensjonacie ( są dwa o tej samej nazwie ) o podanie adresu tego " złego " i nie otrzymałem odpowiedzi. Co o tym sądzić ?
Pozdrawiam. Neptun.
Forum służy do wymiany opinii. W jakim celu mialo by byc "sprawdzanie" opinii? Powiesz TAK ja powiem NIE i oboje będziemy mieli rację z różnego punktu widzenia.
Jeśli chodzi o odsortowanie sztucznych opinii (właściciel sam sobie wpisał), to zapomnij o możliwościach udowodnienia tego właścicielowi.
Jak ma dynamiczne IP to w jaki sposób udowodnisz cokolwiek? Kto poda Ci IP tej osoby? W jaki sposób udowodnisz, że to nie klient pensjonatu wpisywał daną opinię w pensjonacie?

Internet ma to do siebie, że tutaj jedna osoba może założyć 1000 tematów, kłocić się między sobą i losowo wpadające w to osoby nawet nie będą tego świadome. Nie wierzysz ? Wejdż w 3ciej rano na dowolny popularniejszy czat - zobaczysz jak rozmawiają ze sobą boty. Sądzisz że spam który jest na tym forum o viagrze i pojawia sie regularnie to jest przypadkiem?
Ten spam ma być bo ktoś za to płaci a Ty możesz tylko wzruszyć ramionami. Zreportuj 100 postów, grzecznie usuną wpuszczając kolejne boty.

Jeszcze chłopie nie znasz internetu ;)

neptun333
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 26, 2009 1:55 pm
Kontakt:

Re: noclegi

Post autor: neptun333 » czw gru 31, 2009 4:36 pm

Dziękuję nie jestem chłopem - pomyliłeś mnie z inną osobą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości