Strona 1 z 1

Kraków miejscem wartym zwiedzania?

: czw mar 08, 2018 8:01 am
autor: mwisniewska79
Cześć, witam Was wszystkich! Planuję w najbliższym czasie wyjazd do Krakowa w celach turystycznych. Z tego względu pragnę prosić Was o pomoc w wyrażeniu opinii na temat tego miejsca. Czy w stolicy Małopolski znajduje się cokolwiek co warto zwiedzić, doświadczyć lub zasmakować? Dotychczas znalazłam stronę http://www.bwkrakow.pl/nablogu/ ale nie jestem pewna czy zawarte na niej informacje są pokrywają się z rzeczywistością? Dajcie znać co o tym sądzicie?

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

: pt mar 23, 2018 2:20 pm
autor: Madzix3o5
No cóż nie trzeba wiele, żeby zwiedzić Kraków. Rynek i okolice, zabytkowy kazimierz i podgórze. Jeśli masz więcej czasu można zwiedzić muzeum narodowe, czy podziemia rynku. :) Jeśli chcesz wyjechać w celach biznesowych zapoznać się z ciekawą ofertą :

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

: sob kwie 14, 2018 4:36 pm
autor: ekstra_Angelika
Oczywiście, że jest miejscem wartym zobaczenia. Jest tu mnóstwo ciekawych miejsc z niesamowitą historią. Zawsze można odkryć coś nowego i ciekawego. Architektura jest niesamowita niektóre uliczki wręcz urzekają. Zdecydowanie warto umieścić to miejsce na czołowym miejscu listy miejsc w Polsce, które warto zobaczyć.

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

: pn kwie 30, 2018 3:41 pm
autor: izakaczm93
Kraków jest pieknym miastem, niemniej jednak zawsze jak w ten rejon sie udaje brakuje mi na niego czasu:)

Re: Kraków miejscem wartym zwiedzania?

: pt sty 31, 2020 12:14 pm
autor: paluch10
Może warto zabrać z sobą kamerzystę, który będzie dokumentował obecność w najciekawszych miejscach w Krakowie. Jeśli mowa o kamerzystach to tylko z firmy https://anpro-studio.pl/wideofilmowanie-radomsko. Profesjonaliści będący kreatywnymi podczas pracy, co widać po nagranym filmiku.