Jaką wodę macie w kranie?

Jaką wodę macie w kranie?

Postprzez pośnik » Czw Cze 29, 2017 4:40 pm

Jak Wasza woda w kranie? pijecie kranówkę czy kupujecie butelkowaną? u mnie do tej pory piliśmy z kranu ale syn zaczyna narzekać, że mu nie smakuje...chyba rzeczywiście straciła na jakości. No i musimy kupować butelki tylko nie ma chętnego do noszenia i od razu śmieci zrobiło się dużo więcej... :roll:
pośnik

Re: Jaką wodę macie w kranie?

Postprzez turysttka » Śro Lip 05, 2017 3:58 am

No to zamawiajcie do domu! https://www.darnatury.pl/ekspresowe-zamawianie-wody my tak robimy od dawna. U nas nigdy się nie piło kranówki, sama nie wiem jak z jej jakością, mnie nie przekonuje droga jaką musi pokonać i osady na czajniku czy na garnkach :roll: Od zawsze pijemy "sklepową", wcześniej nieszczęsne butelki, teraz z kochanego dystrybutora. Bardzo ułatwił nam życie :)
turysttka

Postprzez Poygy56 » Sob Lip 08, 2017 4:27 pm

Ja piję butelkową wodę, kupuję zawsze w biedronce i nie narzekam
Poygy56

Postprzez karol » Czw Sie 17, 2017 9:40 am

Całe życie z rodzina pijemy wode butelkowaną i jakos dajemy rade wyrzucac butelki do smieci xD To nie jest tak trudne, ale moze dobra opcja byloby kupienie takiego automatu z woda na baniaki 10 litrowe?
karol

Postprzez misiek » Czw Wrz 07, 2017 7:08 am

Ja kupiłem sobie dzbanek filtrujący i mam super wodę do picia :-)
misiek

Postprzez ekstra_Angelika » Pią Wrz 22, 2017 5:00 pm

Mówi się, że w niektórych miastach woda z kranu jest zdatna do picia. Jednak trzeba pamiętać, że ta woda płynie przez długie kilometry rur, które już nie są w tak dobrym stanie. Mimo wszystko polecam pić albo wodę butelkowaną, albo chociaż filtrowaną.
ekstra_Angelika

Postprzez Radasta » Pią Wrz 22, 2017 5:13 pm

Generalnie pijemy butelkowaną wysoko zmineralizowaną, ale jak jej czasami brakuje to kranówa też jest ok.
Radasta

Postprzez malwina » Pią Paź 20, 2017 10:53 am

Mieszkam w Warszawie więc akurat korzystam ze słynnej już warszawskiej kranówki którą chwalą się nawet na międzynarodowym lotnisku
malwina

Wróć do Dyskusje ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość