Dzień Dziecka - pomysł na prezent

ekstra_Angelika
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 09, 2016 11:15 am
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: ekstra_Angelika » pt lut 02, 2018 1:52 pm

Polecam park trampolin dla dzieci. Niesamowita frajda,możliwość wybawienia się i wyskakania. Ja bawiłam się tam świetnie i przypomniałam sobie lata młodości.Gwarantuję,że dzieci będą zadowolone, wymęczone i pewnie będą chciały to powtórzyć:)

justyna
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 23, 2018 12:01 pm
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: justyna » pt lut 23, 2018 12:14 pm

my planujemy dziecku kupić maszynę do robienia waty cukrowej

teemo
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 21, 2018 3:16 pm
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: teemo » wt lut 27, 2018 9:00 pm

ja tam wolę kupić coś czego dziecko nie ma jeszcze.

matylda1
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 08, 2018 1:02 pm
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: matylda1 » czw mar 08, 2018 1:09 pm

JoannaM pisze:DD zbliża się jaki prezent kupić 6-latce. Wśród wielu opcji znalazła się także możliwość kupienia mebli do jej pokoju, obecnie ma z Ikei po kuzynce. Okazało się że przed DD wiele sklepów robi promocje np: sklepmeble.com.pl gdzie na wszystkie meble dla dzieci obowiązuje rabat 5% do 1 czerwca.

Mamy z tym problem bo wszystko jest nie to co kiedyś .

zwinka055
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 12, 2020 3:41 pm
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: zwinka055 » pn lut 10, 2020 2:08 pm

ja uważam, że prezent powinien być dopasowany do samego dziecka :) nie każdy maluch ucieszy się z rowerka, a może bardziej by wolał zestaw klocków :) na pewno warto się zastanowić, co może mu sprawić radość. szkoda by było, gdyby upominek leżał nieużywany na dnie szafy :) zerknij sobie na poradniki z pomysłami, na przykład taki https://trafionyzakup.pl/co-kupic-na-dzien-dziecka/ jeśli coś Cię zainspiruje to świetna sprawa :) powodzenia :)

romek40
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 13, 2020 7:58 am
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Post autor: romek40 » czw lut 13, 2020 8:03 am

może spersonalizowany album na zdjęcia. W prawdzie 6 latka to nie niemowlę, ale z pewnością chce mieć zdjęcia z wczesnego dzieciństwa. Na temat albumu dla maluchów przeczytacie tutaj https://feszyn.com/album-dla-noworodka-pierwszy-album-dziecka. Po latach nastoletnie dziecko z pewnością podziękuje swoim rodzicom za taką pamiątkę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości