Kijki trekkingowe

Kijki trekkingowe

Postprzez phantasma » Sob Kwi 05, 2014 8:56 pm

Kijki trekkingowe są ostatnio bardzo popularne, pomyślałam że ja też się w takie zaopatrzę, ponieważ lubię piesze wędrówki po górskich szlakach. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takich kijków?
phantasma

Miejscowość: Radom

Re: Kijki trekkingowe

Postprzez szklany » Śro Maj 21, 2014 9:58 am

ja bym zwracał uwage na cene. sprawdz jaki jest mniej wiecej przedzial i wybierz cos posredniego:) obczaj sobie tutaj:
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.skapiec.pl/szukaj/2282/kijki
szklany

Postprzez Valcoo 4 » Śro Maj 21, 2014 7:57 pm

Wbrew pozorom wybór kijków nie jest łatwy. Aby pomagały a nie szkodziły podczas chodzenia należy dokonać ich wyboru według fachowej porady. Większość sklepów internetowych (dobrych), takie poradniki zamieszcza na swoich podstronach. Warto skorzystać.
Valcoo 4

Postprzez ekstra_Angelika » Wto Gru 12, 2017 1:19 pm

Dla osób wędrujących po górach są mega udogodnieniem. Ja na początku nie mogłam się do nich przekonać, bo kojarzyłam je głównie ze starszymi paniami, które wędrują z nimi po parkach. Przyznaje szczerze, że w górach są nieocenioną pomocą. Wiadomo, że w wyższych partiach, gdzie chodzi się z łańcuchami zbytnio się nie przydadzą, ale tak poza tym są bardzo dobrym sprzętem.
ekstra_Angelika

Wróć do Dyskusje ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości