Ktoś tu zagląda jeszcze?

PiotrekM

Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: PiotrekM » wt mar 17, 2009 10:29 pm

Forum zupełnie umarło, czy tylko takie odnoszę wrażenie? Żyje tam ktoś?

właścicielka ośrodka w Szklarskiej Porębie

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: właścicielka ośrodka w Szklarskiej Porębie » wt mar 17, 2009 10:33 pm

ja zaglądam, ale nikt nic nie pisze, Pan "właściciel "popadł w depesję po sezonie, - nie dziwię się, trzeba by było jakis kontrowersyjny temat wynaleźć, a Pan zdaje się miał coś zaproponować po wizycie u mecenasa- mam gagatka do czarnej listy od Sylwestra wisi kasę i już 2x mnie przekonywał, że wysłał, ale chyba wirtualne pieniądze, pozdrawiam

jarod

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: jarod » czw mar 19, 2009 5:42 pm

jak chcecie to mogę wam podrzucić jakiś kontrowersyjny temat, żebyście sobie mogli na mnie "pojeździć" i połechtać przez to swoje ego. Z zaliczkami mi wyszło. Wróciłem niedawno z Krynicy, no i szkoda was mi się zrobiło. W bardzo trudnych warunkach prowadzicie ten biznes (chodzi mi o Szklarską). Aż dziwię się że sa naiwniacy co tu przyjeźdżają z nartami, skoro za miedzą mają 1000x lepsze warunki, a nawet w porównaniu z taka Krynicą SP wypada blado. No i nie śpiewają tam zaliczek :twisted:

PiotrekM

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: PiotrekM » pt mar 20, 2009 10:06 pm

właścicielka ośrodka w Szklarskiej Porębie pisze:ja zaglądam, ale nikt nic nie pisze, Pan "właściciel "popadł w depesję po sezonie, - nie dziwię się, trzeba by było jakis kontrowersyjny temat wynaleźć, a Pan zdaje się miał coś zaproponować po wizycie u mecenasa- mam gagatka do czarnej listy od Sylwestra wisi kasę i już 2x mnie przekonywał, że wysłał, ale chyba wirtualne pieniądze, pozdrawiam
Pracuję nad tematem intensywnie. Problem tkwi w młodej krwi i ich nowoczesnych firmach :) W jednej z firm okazało się, że gdy przyszedł termin odbioru projektu to od razu wszyscy są chorzy i cały świat jest przeciw nim, nawet UFO jest ponoć w to zamieszane. W drugiej firmie zabrakło miejsca na kartce na liczbę zer przy kwocie. Trzecia firma właśnie nad tym pracuje i o dziwo nawet widzę pierwsze efekty. Jak tylko będę miał coś aby pokazać roześlę informację, przyjedziemy do Was, zrobimy konferencję i odpalamy temat dla zainteresowanych. Planuję zakończyć temat do końca maja, zaś samą konferencję przed końcem kwietnia, tak aby był miesiąc na dopasowanie systemu do Państwa potrzeb.

właścicielka ośrodka w Szklarskiej Porębie

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: właścicielka ośrodka w Szklarskiej Porębie » sob mar 21, 2009 7:49 pm

jarod pisze:jak chcecie to mogę wam podrzucić jakiś kontrowersyjny temat, żebyście sobie mogli na mnie "pojeździć" i połechtać przez to swoje ego. Z zaliczkami mi wyszło. Wróciłem niedawno z Krynicy, no i szkoda was mi się zrobiło. W bardzo trudnych warunkach prowadzicie ten biznes (chodzi mi o Szklarską). Aż dziwię się że sa naiwniacy co tu przyjeźdżają z nartami, skoro za miedzą mają 1000x lepsze warunki, a nawet w porównaniu z taka Krynicą SP wypada blado. No i nie śpiewają tam zaliczek :twisted:

Widzę, że nastał wielki come back, czyżby Pan Jarod raczył znów nas zaszczycić swoja obecnościa, myslę, że zupełnie niepotrzebnie się tak starał, bo nikt nie czekał na bujdy wyssane z palca w Pana wykonaniu. Jakiż to luksusowy hotel odwiedził Pan w tej Krynicy w środku sezonu zimowego bez zaliczki? A wymyślanie nam tematów do rozmów może Pan sobie podarować, ponieważ Pana wypowiedzi uważam za niespójne i nielogiczne, pozwoli Pan, że przytoczę cytaty z innych postów :"bo nigdy nie nocowałem w szklarskiej", "Ja nie nocuje w szklarskiej bo mieszkam w pobliżu jak wyjeżdżam to gdzieś dalej" - co przypuszczalnie świadczy tyle, że na temat infrastruktury dla sportów zimowych w SP wie Pan tyle , co o bazie noclegowej i samej SP..... Poza tym jako partner w dyskusji się Pan kompletnie nie sprawdza, napisałam Panu ogromnego posta, na który nawet w odpowiedzi nie było jednego zająknięcia, tylko zaczął Pan atakować innych swoją kulturą osobistą, wobec czego uważam, że się Pan poddał nie mając argumentów, a teraz próbuje Pan kąsać. Proszę więc, udzielać się lepiej na forum Krynicy, może przez to będzie Pan wiedział lepiej o tym, co pisze.

właściciel pensjonatu w Szklarskiej Porębie.

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: właściciel pensjonatu w Szklarskiej Porębie. » ndz mar 22, 2009 5:18 pm

"a nawet w porównaniu z taka Krynicą SP wypada blado. No i nie śpiewają tam zaliczek "
Co miał Pan na myśli?pisząc słowa,ze nawet z taką Krynicą.Odniosłem wrażenie,ze ta Krynica to wszystko na co Pana stać,czyli nędza.A nędza zadowala sie byle czym.Więc dlatego nie zażądano od Pana zaliczki.W/g przysłowia na bezrybiu i rak ryba.Gratuluje dobrego samopoczucia po udanym urlopie.Napewno mnie juz Pan wiecej do dyskusji na tym forum nie wciągnie.I tak jak radzi moja poprzedniczka niech Pan znajdzie sobie forum Krynicy badż innego miasta.Żeby móc prowadzić jaką kolwiek polemikę trzeba miec partnera.Dla mnie Pan partnerem nie jest i nigdy nie będzie.
p.s Krynica ma całkiem przyzwoita bazę turystyczną ale o tym to juz sie Pan nie dowiedział ,bo odpoczywał Pan tam gdzie na bezrybiu............

Gość

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: Gość » pn mar 23, 2009 9:29 am

"żebyście sobie mogli na mnie "pojeździć" i połechtać przez to swoje ego"

CEL OSIĄGNIĘTY, czekam na więcej :twisted:

arek

Re: Ktoś tu zagląda jeszcze?

Post autor: arek » pn mar 23, 2009 5:26 pm

Zaglada zaglada:) A ja mam pytanko czzy jutro sa czynne jakies trasy biegowe aby troche pobiegac na nartach i gzie mozna wypozyczyc narty? Dzieki!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości