sylwester 2010/11

abu

sylwester 2010/11

Post autor: abu » śr wrz 08, 2010 12:45 pm

witam, łatwiej byłoby nam gestorom przygotować ofertę sylwestrowa, gdyby nas potencjalni klienci napisali tutaj czego sobie życzą, jakie maja wymagania a w tym roku? Jak chcielibyście Państwo spędzić tegorocznego sylwestra, na ile nocy się wybieracie, czy oferta ma być z zabawą/balem czy bez, do jakiej kwoty, możne jakieś inne atrakcje byłby mile widziane przez Was? proszę o opinie, pozdrawiam, dziękuję za wyrażone zdania

turysta

Re: sylwester 2010/11

Post autor: turysta » śr wrz 08, 2010 8:40 pm

najchętniej to przyjechałbym 30 grudnia, żeby był Polsat bo w Polsacie jest co roku fajny koncert i żeby nocleg kosztował tak z 50 zł no może 60 i w ogóle to żeby było fajne

abu

Re: sylwester 2010/11

Post autor: abu » czw wrz 09, 2010 10:15 am

myślę, że na tej podstawie można przygotować fajną ofertę, tylko proszę nie mówic potem,że nie jest fajna...
oczywiście miałam na myśli poważne wypowiedzi, a nie pobożne życzenia, żeby nocleg kosztował 50 zł...
niemniej dziękuję

gestor

Re: sylwester 2010/11

Post autor: gestor » czw wrz 09, 2010 11:51 am

Jak się zadaje głupie pytanie, to otrzymuje się równie głupią odpowiedź. No , niedoczekanie żebym ja się pytał ile mi chcą zapłacić za pobyt. Robię codziennie zakupy, płacę przeróżne rachunki i jakoś nikt do tej pory nie zapytał, czy mi cena odpowiada .

abu

Re: sylwester 2010/11

Post autor: abu » czw wrz 09, 2010 2:27 pm

nie wiem gdzie się Pan doczytał w mojej wypowiedzi zapytania o to, żeby turyści określali cenę jaką chcą zapłacić... Zupełnie inna była intencja tego tematu. Jeśli Pan jej nie pojmuje, to proszę się nie wypowiadać.
Rzeczywiście nie przewidziałam być może tego, że ktoś sobie będzie marzył o cenie 25zł od osoby i w ogóle o tym napomnknie, niemniej jednak nie uprawnia to Pana do wylewania tu swoich myśli nie na temat delikatnie to ujmując. Wszelka forma kontaktu z klientem i badanie rynku jest dozwolone, jak się Panu nie podoba, to po co się wtrącać? Nie pytałam o zdanie innych gestorów.

aifo

Re: sylwester 2010/11

Post autor: aifo » ndz paź 10, 2010 10:56 am

no to konkretnie - interesuje mnie:
- nocleg 27.12-02.01
- 6 pokoi po 2 lozka
- lazienka w pokoju
- parking na 4 auta
- blisko do gospody
- blisko do wyciagu
- cena do 20 eur/osoba
- zabawa sylwestrowa nie wymagana, aczkolwiek mogloby byc milo

ale plama

Re: sylwester 2010/11

Post autor: ale plama » pn paź 11, 2010 7:12 pm

[quote="aifo"]no to konkretnie - interesuje mnie:
- nocleg 27.12-02.01
- 6 pokoi po 2 lozka
- lazienka w pokoju
- parking na 4 auta
- blisko do gospody
- blisko do wyciagu
- cena do 20 eur/osoba
- zabawa sylwestrowa nie wymagana, aczkolwiek mogloby byc milo[/quote]



Kto cię zaprosi... żebyś znowu komuś obrobił tyłek na forum ?

oj, nie ładnie, nie ładnie koleżko... takich Gości się nie zaprasza bo i tak nic nie docenią tylko będą wrednie dziury w całym szukać. Nawet jak będzie wspaniale to zawsze znajdziesz ale.... niestety takie typki też są. dobrze że się podpisałeś - nawet zmień chociaż nazwę użytkownika jeśli chcesz cokolwiek znaleźć..

P.S Proponuję hotel Bornit, na który cię i tak nie stać ale zapewne nie odpowiada ci lokalizacja....

uśmiałam się setnie :-)

Re: sylwester 2010/11

Post autor: uśmiałam się setnie :-) » pn paź 11, 2010 8:05 pm

[quote="abu"]witam, łatwiej byłoby nam gestorom przygotować ofertę sylwestrowa, gdyby nas potencjalni klienci napisali tutaj czego sobie życzą, jakie maja wymagania a w tym roku? Jak chcielibyście Państwo spędzić tegorocznego sylwestra, na ile nocy się wybieracie, czy oferta ma być z zabawą/balem czy bez, do jakiej kwoty, możne jakieś inne atrakcje byłby mile widziane przez Was? proszę o opinie, pozdrawiam, dziękuję za wyrażone zdania[/quote]
Proszę nie pisać pierdół i to jeszcze w imieniu Nas-Gestorów.Jeżeli już musi Pani głupoty smarować-to w swoim i tylko swoim imieniu:-(
Jedną atrakcję ją możemy klientom zaoferować -Panią:-)

święty mikołaj

Re: sylwester 2010/11

Post autor: święty mikołaj » pn paź 11, 2010 8:16 pm

[quote="abu"]witam, łatwiej byłoby nam gestorom przygotować ofertę sylwestrowa, gdyby nas potencjalni klienci napisali tutaj czego sobie życzą, jakie maja wymagania a w tym roku? Jak chcielibyście Państwo spędzić tegorocznego sylwestra, na ile nocy się wybieracie, czy oferta ma być z zabawą/balem czy bez, do jakiej kwoty, możne jakieś inne atrakcje byłby mile widziane przez Was? proszę o opinie, pozdrawiam, dziękuję za wyrażone zdania[/quote]
Niech Pani nie wypisuje głupot w imieniu nas gestorów.
Skąd Pani przyszło do głowy pisać - "Jak chcielibyście Państwo spędzić tegorocznego sylwestra, na ile nocy się wybieracie, czy oferta ma być z zabawą/balem czy bez, do jakiej kwoty'"Co to ma niby być ?
Niech Pani swoje rozważania i propozycje umieści w ofercie -Swojej i tylko swojej.GEstorka z gestem się znalazła :-)

ale plama

Re: sylwester 2010/11

Post autor: ale plama » wt paź 12, 2010 8:37 am

[quote="aifo"]no to konkretnie - interesuje mnie:
- nocleg 27.12-02.01
- 6 pokoi po 2 lozka
- lazienka w pokoju
- parking na 4 auta
- blisko do gospody
- blisko do wyciagu
- cena do 20 eur/osoba
- zabawa sylwestrowa nie wymagana, aczkolwiek mogloby byc milo[/quote]



Ha ha ha! Kto cię zaprosi.... żebyś znowu na forum tyłek obrobił? Mogłeś chociaż nazwę użytkownika zmienić!
Nikt nie będzie ryzykować - zawsze może coś Gościom nie przypasować ale takie sprawy mówi się prosto w oczy właścicielowi a nie na forum... W Szklarskiej jesteś już raczej spalony...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości